• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Nasty, lachtan, ozzy, muad mate admin prava na discu.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    _OZZY_: Povidej mi o tom :)
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    Teď jsem se v bitvě dozvěděl, že hráči, kteří nejsou v klanu jsou největší zlo a že to kazí hru. :DDDD
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Pro predstavu, jak me MM posledni dobou troli. Muzete se snazit, jak chcete, ale vyhrat to nejde... Takze takhle dopadl muj vylet za hranici 54% WR




    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    MUADDIB: mas ho podepsanyho? ^_^
    naznal jsem, ze si ho asi uziju vic (Atlanta me bavi), nez Blacka (Fletchera ani Gearinga zas tolik nehraju) a za chvilku si stejne nahrabu dost oceli i na toho Blacka. Z tech zbivajicich lodi za ocel me zadna moc nelaka. Samozrejme, ze Stalingrad by byl supeer na OP trolling, ale je to cista fantazie. Flint a Black aspon byly skutecne postavene a obe bojovaly.
    SALO
    SALO --- ---
    TIGERLOVER: netusim ako je to v ceskom rozhrani, ale je to typ bitky "Training room" a tam si mozes v menu nahrat botov a vybrat si, ci sa budu hybat a strielat po tebe. asi myslis to iste, len si si nevsimol, ze sa tam daju nahrat aj boti. :)
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    SALO: To je dobrý nápad, akorát kde si mám nahrát lodě do tréningové místnosti? Vím jen o "Vícviku" a tam potřebuji jíné hráče.
    SALO
    SALO --- ---
    TIGERLOVER: preštuduj si v prístave armor scheme, nahraj si lode do tréningovej miestnosti a skúšaj.
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    SALO:
    RIVEEK: Já tu mluvím o top tierech. Potkám Kremlina pěkně zboku, tak mu to tam pošlu. Citadelu jsem ještě neviděl a dmg v průměru max 7000, co jsem mu snad dal.
    RIVEEK
    RIVEEK --- ---
    TIGERLOVER: musis strilet vic nad vodu, me tesne nad carou ponoru vsechno odrazi torpedovou obsivkou - ale citadely maj celkem vysoky, kdyz ukaze bok, necha se to
    SALO
    SALO --- ---
    TIGERLOVER: blbost. ukazes bok, a v nizsich tieroch si vymazany, vo vyssich 2-3 citadely.

    MUADDIB: jedna lastovicka leto nerobi! ;)
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    Ty ruský mrdky mi připadnou neprůstřelný.
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    SALO: a že prej to nepadá lol :D
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    _OZZY_: ty sis koupil mýho flinta? :D
    SALO
    SALO --- ---
    MADDOGCZ: Kremlin, 4x citadela z 14km do Vladivostoku, 69k. zostalo mu 2000hp, samozrejme. :))
    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    Salva do Iowy = 4 citadely za 52k dmg… Mlask :-)
    A jako vždy jí kousíček HP zbyl...:-)
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Vcera jsem si poridil Flinta (kaslu na sbirani oceli na Stalina)... Zatim ctyri nebo pet bitev, ale same prohry. Ta lod neni spatna, naopak, je skvela, ale ty retardovane tymy aby jeden pohledal. To snad neni mozne, co vsechno jsou schopni zahodit a vyrvat porazku ze sparu vitezstvi...
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    XLACHTAN: nevim ja to tak mam. a nepomuze ani todle :D
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    MADDOGCZ: Jo, to je ten nejvetsi pruser. Ze kdyz si to nezapnes, funguje to relativne "normalne". ALe jakmile to zapnes, nechces to hrat :-(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam