• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    YORK: zas nekazi to statistiky a aji nejake kapitanske zkusenosti z toho kapnou, takze dobry...
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    HONZA_1980: jo torent ano.. ale tak nejak to funguje jak sem napsal niz :D
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    RIVEEK: stalo se mi úplně to stejné, čistý restart nepomohl. Aktualizoval jsem ovladače grafiky a teď i Windows a uvidíme.
    YORK
    YORK --- ---
    Rádi prohráváte? V tom případě pro vás máme nový, úžasný herní mód, ve kterém budete prohrávat dvakrát častěji než kdy předtím!

    Ehm...
    RIVEEK
    RIVEEK --- ---
    vy si delate srandicky, ale me se to po tom updatu nejak rozesralo : pokazdy kdyz zacnu bitvu, cca po dvou minutach mi to vytuhne. Slysim zvuky bitvy, ale obraz zamrzlej, nic nereaguje... Uz mam i ruzovaka za neaktivitu v bitve :-(
    Nejspis to zitra smazu a preinstaluju, ale ne ze by se mi do toho chtelo... :-/
    HONZA_1980
    HONZA_1980 --- ---
    WASPER: dafuq? jaký soubor od kamaráda? to jsou devadesátky a diskety?

    normálně to přes torenty jede
    WASPER
    WASPER --- ---
    LIQUIDFREAK: omg, čekal bych nějakej distribuovanej download aka torent...
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    WASPER: Zel ne, maj to dementni. Obcas pomuze poslat vlastni soubor posledni aktualizace kamarada, ale je to pitchovina co zabere jeste dyl. Pac ti to nejdriv analyzuje, pak teprve patchuje a navic muzes skoncit uplne stejne
    WASPER
    WASPER --- ---
    Prosímvas jak patchujete? Me ten proces prijde nesmirne debilne udelany. - Sosam posledni 1MB patche a uz to sosam asi 20min. Nemate na to nejakou lidskou utilitu?
    SALO
    SALO --- ---
    YORK: a naozaj potrebujes dve takmer identicke lode?
    YORK
    YORK --- ---
    YORK: Hmm, bez manuálních sekundárek se tam vejde Expert Marksman i Adrenalin rush: https://worldofwarships.com/en/content/captains-skills/?skills=1,3,9,17,23,28,33&ship=Battleship
    YORK
    YORK --- ---
    Dumám nad tím, jak velkej boost budou na Georgii manuální sekundárky. Zatím mám jen Advanced Firing Training (dostřel) a IFHE a damage to celkem dává. Plus střílím na obě strany najednou a nemusím naklikávat. Šlo by místo toho dát třeba BFT (10% reload).

    V nějaké recenzi jsem četl, že s AFT je Georgia možná až moc přesná (sekundárky mířej na waterline, kde samozřejmě nic neudělaj, takže nějakej rozptyl je potřeba).
    YORK
    YORK --- ---
    U Azumy jsem si ze začátku říkal, co jsem to koupil za křáp. Pak jsem na ní ale dal dostřel místo reloadu a začal důsledně dodržovat pravidlo, že mezi mnou a nejbližší nepřátelskou bitevkou musí bejt nejmíň 15 km. Rázem se zní stala jedna z mých nejoblíbenějších lodí. Jedinej problém je, že má dost malej vliv na výsledek bitvy (víceméně jen přes nastřílenou damage).

    Což bude možná trochu problém s Yoshinem - má sice torpéda, ale jestli bude jinak jako Azuma, tak moc nebude mít příležitost je účinně použít. Každopádně ho koupím, až nagrindím zbývajících 40k uhlí.
    SALO
    SALO --- ---
    YORK: len si tu tak odlozim :)

    YORK
    YORK --- ---
    LIQUIDFREAK: Vylepšená Azuma s torpédama... A s Azumou mám průměrnou damage stejnou jako s Wustrem nebo se Zaem.
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    MUADDIB: To je na koho?
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    Já ne...
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    _OZZY_: taky džorže. Co je na yoshinu krome t10 tak skvelyho? Mne ta lod prijde uplne blba
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    Georgii mám a pochvaluji si.
    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    _OZZY_: Viděl jsem video a neuvěřitelný papír ….
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam