• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    YORK
    YORK --- ---
    BTW pokud někdo podobně jako já nestíháte poslední direktivu, stojí za to aspoň něco odjezdit v savage battlech - 300k damage se celkem dá a 5 mega potential damage taky půjde. Obojí rozhodně rychlejš než 20k base xp.
    YORK
    YORK --- ---
    XLACHTAN: To byla otázka se zdviženým obočím, ne k odpovídání ;-)
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    YORK: navíc je to typickej druhoválečnej torpédoborec, co zapadá do konceptu a období hry že jo :D

    The ship was in service with the Royal Netherlands Navy from 1956 to 1979.
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    YORK: ano
    YORK
    YORK --- ---
    XLACHTAN: Friesland - ddčko bez torpéd se 4 dělama?
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    • Soviet tier X cruiser Smolensk will be available for coal;
    • American tier X destroyer Somers will be available for steel;
    • European tier IX destroyer Friesland will be available for free XP.
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    LIQUIDFREAK: me to spis pobavilo, ale desi me, ze neco takoveho dosahlo ve sprintu na rank 1 a v normalnich rankedech na R8 (v 5. sezone dokonce na R6). Proste takhle neschopnej dement by nemel prekrocit R10, mozna ani R15...

    Ale jinak musim rict, ze dnesek byl extremne vydareny - takze mam pocit, ze nasledujicich x dni (tydnu?) budu mit stesti na tymy plne dementu ^_^

    YORK
    YORK --- ---
    Kde sou ty zkurvený letadlovky, když potřebuju dodělat poslední 4 sestřely :\
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    _OZZY_: ze si s tim delas hlavu :)
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Ok, tak uz mam zase kaarmu zpet na 99... Ale v tomhle pripade me to i pobavilo, protoze me reportoval tenhle curacek s 9k+ bitvama a WR 48,52% - jeste se slovy "l2p by hand idiot aimboter" ^_^
    https://wows-numbers.com/player/512905359,silent_dead/

    Byla to moje prvni bitva se Seatlem (10b kapitan, ale bez IFHE) a on mel Leningrad. Napred jsme se potkali na A, kde se pokusil capnout, ale ja ho zahnal radarem a vzal jsem mu nekolika salvama asi tak 90% hp. Potom jsem koupil citadelu od Sinopa a stahl se za ostrov na zapade. Pak se ale Leningrad objevil za tim ostrovem (z meho pohledu napravo, na zapade) a hrozilo, ze by mohl jet tou uzinou nahoru a tam otravovat nase bitevky. Tak jsem se rozjel do prulivu na samem okraji mapy, ale nevsiml jsem si, ze nepratelsky Jean Bart si to take zamiril do toho prulivu (obr. 1).
    Po par salvach se Leningrad zasmoukoval a zpoza ostrova se vynoril Jean Bart. (obr. 2) V ten okamzik jsem si rekl: a do prdele, to jsem mrtvej... zacal jsem po nem strilet HE a jel k nemu. JB napred dorazil nasi Gneisenau a ja na neho zustal sam. Mezitim Leningradu stouplo sebevedomi, tak vyjel z koure a zacal po me strilet. Ja se na neho otocil a vypalil jednu dobre mirenou salvu, ktera ho dorazila a jeste nez moje granaty doletely, vratil se k JB. JB mi stihl dat salvu AP do boku, moc HP mi nezbylo, ale ja uz se dostal za neho a on nedokazal otocit veze. A tak jsem ho objel, strilel mu AP napred do zadi a potom do pravoboku, zatimco on se snazil otocit veze na druhou stranu... Nastesti jsem ho dostal driv, nez se veze dotocily a bitvu jsme tim vyhraly, protoze nepratelsky tym klesl bodove na 0.
    Ale pry bych se mel naucit hrat "rukou" a ne aimbotem ^_^









    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Dneska se to krasne hraje (doufam, ze to neakriknu)





    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    XLACHTAN: ach tak :D Mno zas tak spatnej neni, do coopu :D
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    YORK: jak z kterejch...
    YORK
    YORK --- ---
    _OZZY_: Z kontejnerů žádný lodě nepadaj.
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    XLACHTAN: naopak, brat - uz ti podruhe z kontejneru nevypadne ^_^
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    LIQUIDFREAK: jakože Krasny Krym ani zadarmo nebrat :)
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    XLACHTAN: jak jako nebo co? to nejak nechnapu :D ty mne nebo ja tobe? Nic nevim jako vzdy O:-)
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    LIQUIDFREAK: tak to skoro abych se omluvil :D
    CABA
    CABA --- ---
    LIQUIDFREAK: Hmm o dvě víc než já, jsi luckyman.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    CABA: hele jednou za rok dostanu v nakym eventu nejaky kontejner a z toho to padne.. sou to jediny me dve lode, co sem takhle dostal (ale nevim kdy presne z ceho a tak). Teda este jedna, krasny krym od lachtanka
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam