• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    MUADDIB: Za těch 1400 žetonů máš 4 kontíky s kredity, uhlím (á 5000), camo atp.
    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    MUADDIB: Právo za 1000 goldů koupit kontejner (náhodně z asi 30 druhů), kde v jednom z nich je loď. Prostě zatím nejbrutálnější vyjebávačka.
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    MUADDIB: nic právě, v tom je to kouzlo :)
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    a co je za těch 1400 tokenů?
    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    SALO: Tak jsem to nahodil a zjistil, že na 1400 žetonů musíš mít v doku VŠECHNY vyzkoumatelné lodě T7 - 10 + cca 80 - 90% všech prémium lodí.

    Alternativa je utratit pár tisíc za lodě (á 250 žetonů) nebo nakoupit kontejnery a doufat...

    Každopádně dobrý vysavač na peněženky. :-)
    SALO
    SALO --- ---
    4 hry (2x T7, 2x T8), 4x bottom tier...
    SALO
    SALO --- ---
    ty pico. idem radsej vysavat a utierat prach.

    SALO
    SALO --- ---
    "improved T8 MM"

    SALO
    SALO --- ---
    jednoduchy navod ako si sprijemnit farmenie uhlia/tokenov v coop :)

    YORK
    YORK --- ---
    BLAAZEN: Na všech US light cruiserech určitě chceš IFHE, je to damage boost jak sviňa.
    SALO
    SALO --- ---
    BLAAZEN: za mňa PT AR SI CE IFHE MAA PM
    BLAAZEN
    BLAAZEN --- ---
    Prosím radu, pořídil jsem si Clevlanda, má smyls dát kapitánovi to lepší probíjení pancíře HE granátů, nebo je to spíš nechat jen lepší zapalováné HE ?
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    THEODORT: prave uvazuju, jestli ten legendary modul na DM stoji za to.
    Mam LM na Henrim, Zao a Shima a pak mam vice ci mene rozjezdene mise na modul u Gearinga, Minotaura, Z-52, Republiky a prave nedavno jsem zacal toho DM. Z tech rozjezdenejch my asi ten na DM a Z-52 prijdou asi jediny pouzitelny...
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    LIQUIDFREAK: IFHE mam, ale v podstate vetsina dmg byla jen z tech citadel, jinak jsem nastrilel asi jen 20k z HE - chvilku jsem farmil Yamato, ale jinak jsem nemel moc po cem strilet
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    _OZZY_: mám DM s legendary modem na akceleraci.. velice často "najdu" křižník co se mi snaží poslat torpéda zpoza ostrova.. z nuly na 30 uzlu během pár vteřin, ty citadely má člověk na stříbrným podnose...
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    _OZZY_: Ifhe ci proc tak malo dmg s 10 cits?
    SALO
    SALO --- ---
    https://frenchwhaling.in.fkn.space - ak sa vam nechce robit spreadsheet a chcete uhlie alebo tokeny :)
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Seatle - Citadel city... Aneb potkal jsem Kutozova a DM, co mi ukazali bucek. Na nizkych tierech takovyhle pocet citadel neni problem, ale na T9 se mi to stalo poprve ^_^

    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    XLACHTAN: No koukám, žádná sranda. Díky.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam