• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships

    Tato diskuze je také domovem námořního klanu NYXCZ
    Pozvánka na NYXCZ Discord server: https://discord.gg/aecgVZn

    Údaje pro přihlášení se na TeamSpeak: ts.norl.cz / Active25

    BONUS kódy
    https://www.wows-gamer-blog.com/2023/10/bonus-codes.html?m=1

    World of Warships - Commander Skill Rework: Recommended builds
    https://thedailybounce.net/...-warships/world-of-warships-commander-skill-rework-recommended-builds/

    REWORK BUILDS - Dokumenty Google
    https://docs.google.com/...o_nVSP8_fpa1igg0t48pXZFIu0/preview?pru=AAABd1gDm8I*wZ2VlBW1m1GVMKkhdftMIQ

    WoWS Fitting Tool
    https://wowsft.com/ship

    rozbalit záhlaví
    CABA
    CABA --- ---
    YORK: Pravdu díš, zmatnul jsem sám sebe a prohodil random a coop.
    YORK
    YORK --- ---
    CABA: No však, ale to se dá jezdit i v coopech. Je to o dost rychlejší a výhra je skoro jistá.
    CABA
    CABA --- ---
    Dělám to taky tak.
    CABA
    CABA --- ---
    YORK: To bude kvuli uhlí a těm fr. penízkům.
    YORK
    YORK --- ---
    MUADDIB: To všechny lodě odehráváš v randomech? To by mě asi kleplo, mám jich asi 140 ;-)
    SALO
    SALO --- ---
    MUADDIB: prave si si vycerpal RNG aspon na mesiac. zabudni na div. :D
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    Až tu budu někdy brečet, že se mnou WG zase hrozivě vyjebává... vmeťte mi tot prsím do obličeje...

    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    přiznám se, že jsem se na to nevystal, ale zapoměl... :/
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    škoda, že jsme j podrtili tak seriosně, moh jsme ještě povodit toho jarmil od OM :D

    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    ^_^

    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    YORK: Jo to je pravda. Stejne jako je pravda, ze na to kazdej mame mirne jiny nazor. Podle mne to hodne prehanej, zvlast s tema jejich ruleta kontejnerama a tak :)
    YORK
    YORK --- ---
    LIQUIDFREAK: Bývaly doby, kdy se při hraní onlinovek platila subscription a nic víc. Kapitalismus ale nakonec vždycky vyhraje. Když jsou lidi ochotni ty prachy dát, firma si je samozřejmě ráda vezme. Je to ale nepochybně psychický vydírání v tom smyslu, že lidi, kteří do toho vrážej spoustu peněz, získaj všechno rychlejš a budou toho mít víc, takže když to neděláš, budeš mít zákonitě pocit, že s nima nejsi ve stejný kategorii.

    Lodě jsou ale pro mě v tomhle ohledu celkem v pohodě. Dlouho jsem je hrál úplně bez placení a nepřipadal jsem si v nějaký zásadní nevýhodě. Teď si platím premium time v podstatě proto, že to hraju docela hodně a přijde mi fér vývojáře aspoň trochu podpořit.
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    LIQUIDFREAK: tak ja do toho prestal sypat nejake horentni castky a mam pocit, ze poslednich par tydnu se mi docela dari ^_^ (snad to nezakriknu ^_^)

    A jak jsou ted vsichni paf z Bayarda, tak jsem si rekl, ze ok, zkusim vytahnout La Grasse (19b kapitan z Emile Bertine) a Galisoniere (12b, takze jsem dal IFHE misto concealment - svitim 12,9 km) a obe lode po dlouhe dobe dobre. Asi je budu parit casteji, Gali dostane vic bodu na kapitana a mozna engine boost modul ^_^)
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    YORK: Ano, zrovna todle mam velmi rad. Ale to neni to o cem mluvim vis, myslim treba sharchorst ci jak se ten shit menuje, a k tomu dva kontejnery "premiove" se sedmickama.. za 1600+. Todle je milking. Otazka zni, copak to vazne nevidis? Kuprikladu, (a to nic proti tobe ozzy) si vsimni ozzyka, kolik do toho sype. Ano, hra ho bavi, ma na to, s tim nemam problem. Ve finale ale at utratis sebevetsi castky, stejne s tebou ta hra vyjebava jak to jen jde. A to je presne ten duvod proc mne to nebavi a jsem uz mesic dva away.. Tedy chapes co se snazim rict? :)
    YORK
    YORK --- ---
    LIQUIDFREAK: Celkem dost prémiáků se dá vyjezdit. To, že s nima pak hráči vydělávaj kredity, mi nepřijde jako milking ale jako celkem dobrej design.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    TIGERLOVER: You are right Mr.Obvious! :D

    kazdopadne mne hlavne sere ten milking style, o nic jinyho nejde. Vytahnes normalni lod a proti tobe hraje 10 premiovych shitu, to fakt asi uz neni moc pro mne. Nemluve o enable style rng
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    LIQUIDFREAK: 50 je 5 hráčů, co to dalo za plnej počet hvězd. To se nedá říct, že to byli silné klany. Jen u nás na to hráči serou. Občas když vídám přihlášené členy, kteří si to prostě nezapli.
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    Já se snažil pokaždé.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    SALO: Napodobne. No ale je fakt ze 50 je hovno, tj 10lidix5 vid.
    SALO
    SALO --- ---
    LIQUIDFREAK: myslis, ze ~50* su "tough klany"? iba my to flakame. ja na to uz tiez zvysoka serem, prestalo ma bavit robit blbca, ktory sa o nieco snazi.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Hele zda se mi to nebo dostavame v posledni dobe na navy battle nejaky tough klany? Pac dycky jak mrknu, jejich vedeni je markantni
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam