• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    YORK: tak v lodich nefakci
    YORK
    YORK --- ---
    2019GAMESCOM

    Viz LIQUIDFREAK.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Ve wot auditku kod na den prem mel by ficet i do lodi
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Jo sou taci co podobny mm zazivaj
    SALO
    SALO --- ---
    MUADDIB: zoznam achievmentov dlhsi, nez tvoj penis!
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    Massa v šestkách je fakt řezník...škoda že mi tirp vystealoval dva killy... ;) Moch bejt i KRKN

    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    YORK: Taky tak ..
    YORK
    YORK --- ---
    Hmm, tak jsem odejzdil dokonce i všechny mise z kódů a pořád mám jen Jaguára a Geparda :\ Sere mě to hlavně kvůli tomu, že nemůžu odjezdit zbylý mise v direktivách.
    YORK
    YORK --- ---
    THEODORT: Nic moc. Je to T5 dd a nepřijde mi nijak zvlášť dobrý. Nemá smoke a má hodně blbý úhly na dělech, takže když chceš střílet, musíš jet prakticky kolmo na cíl, a hodně mizernou balistiku, takže trefit něco na 10 km je problém. Duel s ruským ddčkem je naprostý no-go. Má ale reload booster, takže když se k něčemu dostaneš tak na 5-6 km, tak to rozstřílíš celkem rychle.


    THEODORT: Na druhou stranu když ho dojezdíš, tak s ním pak můžeš odjet misi na 15k expů, za kterou je 250 francouzskejch fufníků - tj. třeba perma cammo na Jaguára.
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    MUADDIB: aha, takze T5 co se nehodi ani na reskil.. kdyz ja vlastne vetsinu veci muzu vynalezt z volnejch ci kapitanskejch XP
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    kolik vydelava Siroco? je to pekna pruda to dojizdet
    YORK
    YORK --- ---
    MUADDIB: "Grindovacíma" loděma myslím ty, který můžeš vygrindit (tj. pořídit je za free expy nebo uhlí). Asi bych spíš měl říka "vygrinditelné lodě".
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    YORK: jasně jasně... Izumo, FDG... libofky...
    YORK
    YORK --- ---
    LIQUIDFREAK: Jak kdy. Třeba prakticky všechny T9 grindovací lodě jsou hodně dobrý.
    KURE
    KURE --- ---
    MADDOGCZ: tak to ja zase vim, co si o tom myslet :D
    LIQUIDFREAK: presne.

    ale tohle je dobrovolny, nikdo si nemusi mazat lode.
    vic se desim ponorek, to bude pruser.
    neumi vybalancovat arty, neumi CV,
    ale jdou do ponorek, ktery vybalancovat nepujdou, bud budou op, nebo k nicemu, ale nikdy nebudou ok.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    HONZA_1980: lepsi asi ne, respektive cela ta idea od pocatecniho napadu az k tomu aktualnimu je na palici.. jen a jen ve snaze zas z hracu vytlacit SS za prevody apod
    HONZA_1980
    HONZA_1980 --- ---
    MADDOGCZ: no asi pořád lepší varianta než původní návrh, kdy se za reset a nové vyjetí celé lajny zlepšovala Tier X loď
    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    A reakce:

    Výzkumný ústav: nové odměny za postup úrovněmi - Novinky a důležité informace - World of Warships official forum
    https://forum.worldofwarships.eu/topic/122445-/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam