• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    CABA
    CABA --- ---
    _OZZY_: V jedné bitvě jsem potkal X. tier italský křižník Venezia s 15x203, jen jsem zaznamenal jeho existenci.
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    THEODORT: ano, je to vtip... I kdyz to tak vzhledem k realne historii nemusi vypadat ^_^
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    lol?
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    New Italian tech tree gimmick ^_^

    THEODORT
    THEODORT --- ---
    dal bych ranked div..
    jinak TX jsou takovy.. vikendovy
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    Jak se vám sneska hraje?
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    kdyz vam neco takovedleho zacne nadavat do botu:
    WoWS Stats & Numbers - EU - muculatomic - Player info and stats - World of Warships statistics
    https://wows-numbers.com/player/504230688,muculatomic/
    nicmene to vysvetluje, proc spachal sebevrazdu tim, ze najel sam s Fuso na dve nepratelske bitevky a snazil se je pronasledovat, kdyz ony couvaly...
    SALO
    SALO --- ---
    LIQUIDFREAK: s tým concealmentom a rýchlosťou to asi moc dd hunter nebude... skôr farmovací gunboat dd.
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    LIQUIDFREAK: jako pokud jeste nemas Alasku, tak bez rozhodne do ni :)

    Jinak teda co to k***a dneska zase bylo? Failed divize na moji strane (T4 Wyoming vitej v T6 bitve...), BB co muj kriznik vytlaci z ukrytu za ostrovem (protoze ty jsem prece US kriznik, tak plav na volne more - a jeste me c*rak reportuje), gayparty BB, etc... Takze dnesni WR krasnych 25 %
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    _OZZY_: urcite ne, mam 993k fxp a planuju alasku, jinak todle je sice zajimavy dd hunter ale imo toasi bude tak secko
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    TIGERLOVER: nez Azumu, to bych mozna radsi nasetril uhli a sel do Yoshina...
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    Já ani nemám těch 1M free XP. To raději počkám na nějakou bitevku. Nebo možná ten japonskej devítkovej křižník.
    CABA
    CABA --- ---
    _OZZY_:
    Já si ho vezmu , jelikož mám přes mega freeXP a jsem sběratel, zda s ním budu jezdit tot otázka jiná, jejíž odpovědje neznámá.
    YORK
    YORK --- ---
    _OZZY_: T9 prémium ddčko bych chtěl, ale trochu mě od toho odrazuje, že nemá torpéda a nespadá pod regulérní národ. Ale asi ho vezmu, pořizoval jsem zatím všechny lodě za free xp co vyšly.
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Od stredcni aktualizace bude ve hre k dispozici Friesland za 1M free XP... Jdete do toho? ^_^
    Aktualizace 0.8.7.1 | World of Warships
    https://worldofwarships.eu/cs/news/game-updates/update-0871/
    SALO
    SALO --- ---
    tak jo, recept je zjavne neist cez 163k dmg.


    SALO
    SALO --- ---


    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    LIQUIDFREAK: potvrzuji, vyhrali jsme 51:41
    Dobra prace!
    CABA
    CABA --- ---
    LIQUIDFREAK: Ráno v 7 hodin ( hodina do konce ) jsme vedli o 10 bodů takže asi ano.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Tak vyhrali sme? Omlouvam se, nebyl cas za mne
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam