• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    YORK: me jednou jedna padla.. ale uz jsem zapomnel jaka
    YORK
    YORK --- ---
    Opět jsem potvrdil, že ze superkontejnerů žádný lodě nepadaj. Camma, vlajky, crap and more crap...
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    SC (ani nevim za co, mozna z nejakeho kodu) a v nem 1500 oceli - potesi ^_^
    YORK
    YORK --- ---
    TIGERLOVER: V pohodě. Lepší dvakrát než vůbec ;-)
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    SALO: Aha. Já to beru ze streamu.
    SALO
    SALO --- ---
    TIGERLOVER: vsetky tu uz boli, o par prispevkov nizsie...
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    404BONUSCODENOTFOUND
    4YEARSSHOOTINGBOATS
    4YEARSOFGETTINGSHIPT
    BDAYCAKENOTINCLUDED
    LETSGETSHIPTFACED
    CHEERSTO4YEARSOFWOWS
    CHEERSTO4YEARSOFWOWS
    MEOWHAPPYBIRTHDAY
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    Jedna z nich 15 kontejnerů. Druhá nevím.
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    HAPPYPURRRRTHDAY
    THUMB
    SALO
    SALO --- ---
    YORK: menej lietadiel = mensia sanca, ze o ne prides pri nalete = viac lietadiel na zaver hry
    YORK
    YORK --- ---
    TIGERLOVER: No to jo, ale na tom videu je hází do vody prakticky hned, daleko od nepřátelských lodí.
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    YORK: Jak pise TIGERLOVER, to je jedna vec (ale fakt zalezi na nacasovani), druha vec je, ze kdyz o tu letku prijdes, tak neprijdes o vsech 9 leteadel (napriklad), ale jen o 6... Ted teda dmg dostava hlavne posledni letadlo v letce, takze to uz asi nema az zas takovy vyznam - proste odletis s celym zbytkem letky, ale flak si nevybira a zasahuje vsechna letadla...
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    YORK: To je taková sviňárnička, protože poté co odhodíš bomby, tak tvá letka je tuším na několik sekund nezranitelná, tudíž při správném načasování při průletu protiletadlovou obranou si svou letku tak na čas ochráníš. Pokud se nepletu.
    SALO
    SALO --- ---
    HAPPYPURRRRTHDAY
    YORK
    YORK --- ---
    _OZZY_: Jak se tím pomůžeš, když hned hodíš bomby do vody? Rychlejš se ty letadla vrátěj a rearmnou?
    YORK
    YORK --- ---
    THUMB
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    YORK: ostatni sestkove letadlovky nemam moc nahrane, takze se mi blbe porovnava, ale ty Swordfishe jsou vazne strasne pomale, chce to opravdu odhodit jednu letku pred utokem, protoze stejne vic jak jeden nalet vetsinou neudelas.
    Ale linie tri torped je pekna, rakety docela dobre pouzitelne (Skua jsou navic rychlejsi nez Sworsfishe). A lod sviti na mile daleko...
    Dobre to imho shrnul Vojcek tady:
    ARK ROYAL - T6 HMS CV Premium - předrecenze/gameplay - verze 2.
    https://www.youtube.com/watch?v=vrw82iLqIA0


    ...ale na rozdil od neho mi do randomu neprijde nijak spatna.
    YORK
    YORK --- ---
    _OZZY_: Ark Royal, hmm. Jak se s ní hraje?
    SALO
    SALO --- ---
    _OZZY_: ale tak 50% z nich stalo za vylizprdel, totalny roflstomp, ze ani nestihas poriadne nafarmit dmg... :(

    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Jako kdyz jsem to dneska zkousel s kriznikama, tak ty tymy staly uplne za h***, ale kdo by si byl pomyslel, ze kdy budu ppouzivat letadlovku na zlepsovani WR?
    Prvni dve bitvy s Ark Royal byly coop, ale pak uz random. Dvakrat treti v tymu v T5-6 bitve (z jedner z nich i vysledna listina se zatim nejlepsim dmg ^_^ - druha bitva, ja vim, nic moc :D) a i v T8 bitve jsem skoncil v prvni pulce tabulky...



    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam