• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    WASPER
    WASPER --- ---
    Podle jakyho klice se obarvujou klany? Mam na mysli ty barvičky u jmen lodi po dokonceni bitvy. (Zlutá, hnědá, stribrna, fialová) Co je to TWA a OMNI?
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Opet uvadime oblibeny serial "Nase slavne prohry"...
    Jeden dementni tym vedle druheho. AFK Groser Kurburt v nasem tymu, nas Sinop, co se s full HP schovava za ostrovem a necha nepratelske Atago, aby caplo a sejmulo toho Kurburta, lemmingtrain, co to zaparkuje za ostrovem na kraji mapy, etc... A muzete se snazit jak chcete, ale je to marne, je to marne, je to...



    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    RIVEEK: Mit konzoli tak to zkusim, ale nemam :) Kazdopadne aspon nekde ti to funguje no :)
    HONZA_1980
    HONZA_1980 --- ---
    RIVEEK: co se týče lodí, tak pamatuji že Jingles kdysi říkal, že tam jsou jenom reálné lodě, proto jsou ty stromy očesaný
    RIVEEK
    RIVEEK --- ---
    hrajete někdo konzolovou verzi lodí ?
    Jak mi to na starym PCčku přestalo po updatu fungovat, začlo se mi po lodích stýskat a začal jsem znovu s WOWS Legends na xboxu.
    Jsou tam překopaný stromy lodí, končí to na tierem VII. některé lodě jsou vyřazený (německý BBs třeba končí Bismarckem - na sedmičce!), nejsou zlatý consumably, kontajner vidí člověk jednou za čas, akce a mise si člověk užije jen se zaplaceným battle passem, jinak loot stojí za hovno. Celkově hodně očesaný - RN cruisery dali jen do III. tieru, protože by to prý bylo pro hráče moc těžký. Asi se to bere tak, že na konzolích hrajou jen malý děti a retardi :-D
    A je pravda, že to spíš hrajou lamy - a tím myslím, že když jsme se rozčilovali nad idiocií hráčů PC lodí, tak tady je to ještě víc meh! Většina lidí to hraje stylem "hurá rovně dopředu a schválně kdo chcípne nejrychleji."
    Ale jako na relax se to hrát dá. A s trochou zkušeností z PC WOWS se i dá zahrát dobře :

    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    _OZZY_: nebo se kocha
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    HONZA_1980: evidentne to hraje srdickem...
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    HONZA_1980: Mno taky se casto dost divim kdyz najdu neco takovyho
    HONZA_1980
    HONZA_1980 --- ---
    občas si říkám, jak je něco takového vůbec možné, pokud to není tedy bot

    HONZA_1980
    HONZA_1980 --- ---
    SALO: aha, už to vidím, díky
    SALO
    SALO --- ---
    HONZA_1980: pri kazdej lodi je to napisane, ked podrzis kurzor nad symbolom. TX = SC, T8 a T9 = kontajnery, nizsie tiery camo
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    HONZA_1980: tam je myslim takova zlata kravinka za kterou mas par kamos vyrocnich
    HONZA_1980
    HONZA_1980 --- ---
    dotaz, k čemu mi jsou ty gilty, co dostávám za tu první bitvu s lodí?
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    LIQUIDFREAK: Jinak zda se ze bude bavit, jen je kapku neohrabana, ale tanky je velmi :) A ty APcka lol :D
    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    MADDOGCZ:
    22 CS za T10:
    100x Juliet Charlie
    50x Gamescon černá 2x
    15 000 uhlí 2x
    25x Rudý drak 2x
    50x Duše oceánu
    100x Skylla
    100x Zulu Hotel 2x
    50x Halloween 2x
    50x Uroboros
    100x India Yankee
    50x Den Sv. Valentýna
    50 000 VZ
    1000 dublonů 3x
    50x Neklidný oheň
    50x výročí WoWs

    + předchozí
    50x Halloween
    1500 ocel
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    SALO: abych se priznal, tak TTT jsem neznal, zaznamenal jsem, ze je to nejakej fialovej klan, ale potkal jsem ho, kdyz hral s Hosho a hral docela dobre (lip, nez ta druha CV), takze kdyz pak skoncil prvni v tabulce, tak jsem se podival na jeho staty a zarazilo me, ze ma tak malo bitev, ale ma Stalina a Kronstadt... Neirituje me to, spis se divim, jak to udelal. ^_^

    LIQUIDFREAK: lol ^_^
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Alaska v pristavu! 1100fxp left, aaaaaaaaaa :D
    SALO
    SALO --- ---
    _OZZY_: kazdopadne, ak ta irituje, ze niekto z TTT ma Stalingrad, tak mas pomylene priority. :D
    SALO
    SALO --- ---
    _OZZY_: to je ST account. testovacie lode sa nepocitaju do statistik. ten Stalingrad nema za ocel.
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Jak nekdo, kdo ma 135 bitev v randomu, ani ne tolik v co-op, minimum v rankedeech a zadne klanove muze mit Stalingrad?
    WoWS Stats & Numbers - EU - 16axe - Player info and stats - World of Warships statistics
    https://wows-numbers.com/player/503479758,16axe/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam