• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    YORK
    YORK --- ---
    Daj se ty italský direktivy plnit v haloweenskym scenárku? Zmíněný tam sice je, ale lodě jsou tier III, takže předpokládám, že jako obvykle nasrat...
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    twl, se muzete pretrhnout, klidne i posrat, ale nejde to a nejde... Dnesni WR kolem 30% a jeden tym retardu vedle druheho. Samozrejme nepratelsky tym ma vetsinou o Smolensk a radar navic (protoze balance), zatimco nas tym ma takove hvezdy, jakko Worchester, co jako jedinyma radar, tak odjede chcipnout nekam do pi*e, misto aby popojel knasemu capu a radaroval to DD, co tam uz dve minuty spokojene sedi ve smoku... nebo CV, co se urputne snazi zautocit na skoro full HP Smolensk, zatimco kus vedle pluje osamoceny Henry s poslednima 2k HP... Lazo, ktere je Mogadorem pozadano, aby caplo, zatimco Mogador pojede spotit bokem... Lazo odppovi, ze ano, ale pak se po celou hru capu ani nedotkkne (a ani se nepokusi)... Marnost nad marnost...
    jak to nekdo komentoval v chatu: vikend ve stredu.
    SALO
    SALO --- ---
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    Cože? Já dal také pár bitek na večer na těsné vedení. :D
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    _OZZY_: hehe, tuším že tam mám přesně jeden nebo dva souboje, zapnul jsem to když to bylo 38:38 :))
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Gratuluji a dekuji vsem za vitezstvi v namorni bitve. Bylo to tesne - 40:38 - ale dali jsme je ([OILCO] z CIS) ^_^
    SALO
    SALO --- ---
    HONZA_1980: ‾\_(ツ)_/‾



    HONZA_1980
    HONZA_1980 --- ---
    tak první bitva s Alsace, kapitán ještě v zácviku a hned tohle, asi jsem se zamiloval :-)

    SALO
    SALO --- ---
    ten pocit, ked s 300hp musis dotiahnut cely tym k vitazstvu... :D





    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Tak ja dostal z kontiku West Virginii 1941 - dalo se to cekat, protoze to byla jedina T6, kterou jeste nemam :D
    SALO
    SALO --- ---


    HONZA_1980
    HONZA_1980 --- ---
    jedna z cyklu naše slavné prohry



    SALO
    SALO --- ---
    THEODORT: ja to tam teda moc nevidim, ale tvoj boj. :)

    PA gunboat DD (<T8): PT, LS, SE, CE, BFT, EM, AR, PM, EL
    PA hybrid DD (T8+): PT, LS, SE, CE, RPF, BFT/TAE, AR
    Huanghe: PT, AR, DE, CE, IFHE, JoaT, EM, PM
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    SALO: vzhledem k tomu ze to je takovy prerostly DD tak maj celkem podobnej skillset.. ale co, zrovna jsem vyjezdil Jutland a s IFHE je to monstrum..
    YORK
    YORK --- ---
    Gallant

    Kdybych si mohl vybrat, bral bych asi něco jinýho, ale loď vždycky potěší.
    SALO
    SALO --- ---
    THEODORT: vzhladom na to, ze potrebujes uplne ineho kapitana ako na DD, tak je tento argument trochu mimo. ale som rad, ze ta bavi, uzi si ho. :)
    (ja budem radsej hrat Perth :D)
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    _OZZY_: Neni cas ani chut :)
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    LIQUIDFREAK: tak mas na to jeste tyden, to se teoreticky jeste da ^_^
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    _OZZY_: jj dik. Mno mam 6/7 v prvni direktive takze zas nic :D
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    LIQUIDFREAK: kdyz dojezdis aktualni direktivy, tak pposledni direktiiva ma jako odmenu kontejner s T6 lodi...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam