• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    YORK: porad si jeste nejake T5-7 lode muzes vyjezdit :)
    YORK
    YORK --- ---
    SALO: Hmm, čeká na mě 45k uhlí. Doufal jsem v trochu víc, tohle mě k Thundererovi moc neposune...
    SALO
    SALO --- ---
    ELDOUGO: tracker na ocel/uhlie/kontajnery pre dalsi WG grindfest...
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    SALO: a copato je ?
    SALO
    SALO --- ---
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    po poslednim dni v ranked bych uvital spis neco jako wows shaming
    SALO
    SALO --- ---
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    LIQUIDFREAK: Zvolil jsem aigle, musim se s DD type lodema uz konecne naucit jezdit :D Blysk by byla mozna lepsi, ale 7cka na devitky, no nevim.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Aigle, blyskavicu nebo revolutsiu? Nemam moc uhli a je skoda prijit o kupon
    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    Po dlouhé době SC = 1000 goldů
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Aktualni namorni bitva vyhrana se skore 47:42. Gratuluji a dekuji vsem zucastnenym. Slusny vysledek :)
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    SC a v nem 50k FXP...
    YORK
    YORK --- ---
    ELDOUGO: Georgiu jinak nehraju a mám s ní nejlepší WR ze všech lodí ;-)
    KURE
    KURE --- ---
    _OZZY_: jezdim s kurfurtem, celkem to jde.
    SALO
    SALO --- ---
    _OZZY_: zatial som odohral len 2 hry vo stvrtok, Salem, obe top XP vyhry. ale pravdupovediac, ani sa mi moc nechce to zase zapinat, zadarmo to teda fakt nebolo. :D
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Jak vam jdou rankedy? Ja to dneska zkusil a nejpreve jsem se s Geringem propadl z R13 na zachytnej R15 (ci kolik), protoze ty tymy byly fakt libovy. BB, co odmitaji pushnout a radeji prohraji bitvu, ale maji plne HP... Radost na to koukat... Nakonec jsem presedlal na Des Moines - ne, ze by i nejak exra sel, ale bylo to s nim mnohem lepsi. Akorat z jedne bitvy jsem ziskal pocit, ze kdyz si to nepotaham sam, tak to nikdo neudela... Nakonec jsem se s DM a Gearingem dostal pres zachytny R12 az na R11 (nebo kolik). Posledni bitva s Gearingem byla zajimava - prvni ranked, kde byla i letadlovka, ale nastesti si me nevsimala... Capnul jsem a pak jsem drzel pristup ke capu posilanim torped na Zao a Smolensk, co se snazili pushnout... Ale torpeda je nastesti vzdy odradila a obcas mi pomohla i nejaka bitevka, ze je donutily ustoupit... Takze jsme vyhrali, ale ja nemel ani jeden bod dmg - jenom samej spottitng & cap
    BLAAZEN
    BLAAZEN --- ---
    ELDOUGO: Zrovna německý bitevky i tenhle styl jde, docela vydrží a silný sekundáry.
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    zkouknul jsem pár videí a konečně přestal hrát stylem "mam bitevku hurá na ně" :) , bude to trvat srovnat se na nějakou rozumnou úroveň s wr ale půjde to . Lama období bylo dost dlouhý

    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    MADDOGCZ: je to jednorázově 5k
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam