• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    MADDOGCZ: Ty..... Ještě mi padl ten Huanghe, což je mi stejně k ničemu.
    Jako Lenin a 6000 dublonů jsou dobré. Ale lodí by bylo fajn více.
    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    TIGERLOVER: Tak jsem to taky zkusil a byl jsem asi hodnej nebo … :-)))

    12 500 uhlí
    Huanghe
    Marbelhead (ze SC)
    20 x mrazivá jedle
    Gallant (ze SC)
    Viribus Unitis (ze SC)
    30x Hydra
    30x Wyvern
    20x Novoroční výzdoba
    2000 dublonů
    180 dní prémium
    20x Novoroční výzdoba
    5x Asijská lucerna
    20x Novoroční výzdoba
    Le Terrible (ze SC)
    Ark Royal (ze SC)
    20x Novoroční výzdoba
    20x Mrazivá jedle
    30x Leviatan
    30x Bazilišek
    HONZA_1980
    HONZA_1980 --- ---
    YORK: aha, tak aspoň něco, ale stejně na to seru :-)
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    HONZA_1980: Hotovo. Lenin a 6000 dublonů
    YORK
    YORK --- ---
    HONZA_1980: Zrovna v tomhle případě to fakt jde dělat současně. Potřebuješ splnit celkem 5 misí. Jsou tam mise na "nagrindi 27.000 base xp s loďma z národu X". Ty potřebuješ udělat 4, takže 4 x 27.000 = 108.000 base xp. Pak je tam mise "nastřílej 9.300.000 damage" a ta jde plnit s libovolnejma loděma tieru 5+, takže ji můžeš splnit při těch ostatních.
    HONZA_1980
    HONZA_1980 --- ---
    btw, půjde někdo do každoročního vánočního gamblu 20x megadárek od ježíška? :-)
    HONZA_1980
    HONZA_1980 --- ---
    YORK: ono to není "vyjezdit celkem 108.000 base expů (a při tom nastřílet 10 mega damage)" ale "vyjezdit celkem 108.000 base expů (a PO tom nastřílet 10 mega damage)", ty mise mají většinou různé podmínky, takže pojedeš tak maximálně jednu, výjimečně dvě naráz.
    KURE
    KURE --- ---
    YORK: mě vadí, že to bez těch prachů prostě nestihneš.
    Má to bejt dárek ne dopr...
    Podle mě by bylo fair, že při normálním hraní řekněme 2h/den to do vyjezdíš někdy první tejden v lednu.
    Když se hecneš, tak mezi svátky. a kdo je netrpělivej, může si připlatit a mít to na štědrej den. Nebo tak něco.
    YORK
    YORK --- ---
    KURE: Jako jo, no.

    Wargaming byl vždycky dobrej ve vymejšelní fikanejch taktik, jak z lidí tahat prachy. Tady do toho na začátku narveš nějaký dublony. Pak zjistíš, že to nedáváš, ale bude ti líto vylejt do záchoda prachy, který jsi do toho už vrazil. Takže budeš cálovat dál. Jenže čím pozdějš si ty boostery koupíš, tím míň za ně dostaneš, takže budeš cálovat o to víc.

    Psychomanipulace jak svině.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    YORK: No prave, je to zase o kousek prehnanejsi nez obvykle. Furt proste tlacej vic a vic na milking. Je to jejich prirozenost, ale stejne..
    KURE
    KURE --- ---
    YORK: to sou zmrdi.
    YORK
    YORK --- ---
    LIQUIDFREAK: Jo, taky na to peču. Chci dělat i něco jinýho než jezdit lodě a litr jim za to fakt nedám.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    YORK: prdim na to. Alaska staci :D
    YORK
    YORK --- ---
    Pokud byste se náhodou někdo chtěl pouštět do vyježdění Puerto Rica, tak tady: https://docs.google.com/...dsheets/d/18K81nQ83MSN2Hu5AJQMbmk_CbtOM9K0tttOj0ac_G7Q/edit#gid=533000287 jsou k tomu nějaký výpočty.

    TLDR:
    • Bez toho, abyste cálovali, se to reálně nedá.
    • Když pořídíte booster za 6000 dublonů, tak potřebujete vyjezdit ještě nejmíň 6 boosterů. To se asi dá, když odjezdíte 5 direktiv a skoro všechny daily mise (oba chainy), ale bude to grind jak svině. Pro představu už čtvrtá direktiva znamená vyjezdit celkem 108.000 base expů (a při tom nastřílet 10 mega damage), pátá je ještě horší.
    • "Rozumně" se do dá udělat, jen když koupíte jak booster za 6000 dublonů, tak za 8000 dublonů. V tom případě je to ale lepší udělat takhle:

    1) Hned teď koupit Gorizii a 6k token.
    2) Vyjezdit 3 direktivy. Tím získáte 8500 dublonů za Gorizii, kterou už máte. Za to hned kupte booster za 8000 dublonů.

    I tak je potřeba ještě něco nagrindit, ale už je to datelný. Vyjde to na něco přes litr.
    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    Tak jsem spočítal, že to Puerto by se na první posilovač stavělo 16 let :-)
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    CABA:

    YORK:

    Nepadlo vůbec nic...
    HONZA_1980
    HONZA_1980 --- ---
    něco k pobavení :-)

    Highlight: Puerto Rico S***SHOW
    https://www.youtube.com/watch?v=_j1pRYhVZI0
    YORK
    YORK --- ---
    MUADDIB: 2 lodě, co jsi už měl?

    Mně nepadl italskej křižník žádnej, tak si stěžuj...
    CABA
    CABA --- ---
    MUADDIB: Máš Prásatko místo normálního topéda?
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    Co je na obrázku špatně (log a obrázek těsně poté, co jsem rozbalil 8 kontíků (dva resource a 6 italů))

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam