• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships

    Tato diskuze je také domovem námořního klanu NYXCZ
    Pozvánka na NYXCZ Discord server: https://discord.gg/aecgVZn

    Údaje pro přihlášení se na TeamSpeak: ts.norl.cz / Active25

    BONUS kódy
    https://www.wows-gamer-blog.com/2023/10/bonus-codes.html?m=1

    World of Warships - Commander Skill Rework: Recommended builds
    https://thedailybounce.net/...-warships/world-of-warships-commander-skill-rework-recommended-builds/

    REWORK BUILDS - Dokumenty Google
    https://docs.google.com/...o_nVSP8_fpa1igg0t48pXZFIu0/preview?pru=AAABd1gDm8I*wZ2VlBW1m1GVMKkhdftMIQ

    WoWS Fitting Tool
    https://wowsft.com/ship

    rozbalit záhlaví
    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    SALO: Asi druhá bitva ve stocku bez ničeho, co naděláš ...
    SALO
    SALO --- ---
    MADDOGCZ: lama ;P

    SALO
    SALO --- ---
    THANKSFORHELPING
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    _OZZY_: Tak parada, ja se bal ze budu muset o vanocich grindit jak chuj :D
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    HONZA_1980: Ja sem na tom podobne, na 4ty misi na zau a cas mam do 31.12.
    HONZA_1980
    HONZA_1980 --- ---
    _OZZY_: njn, ale tak nějak se vyhýbají jak čert kříži říct, jestli ty mise budou za ty žetony z resetů větví nebo se budou dál dělat za úkoly
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    HONZA_1980 & TIGERLOVER: WG Development Blog pred chvilkou:

    Commanders!

    Please pay attention to additional information and changes regarding latest DevBlog post about Unique Upgrades.

    First of all, we thank you for your feedback and suggestions. While moving Unique Upgrades to Research Bureau is a necessary step to evolve this system, we decided to prolong the existing Unique Upgrades missions for the whole year 2020. That means that you have plenty of time complete them at reasonable pace without the fear of loosing already received progress.

    Also, as initially stated, you still can receive these missions until Update 0.9.1.

    What's even more important, we appreciate your concerns about big changes to the gameplay aspect of Unique Upgrades themselves. We're happy to clarify: there are none. Unique Upgrades are meant as a way to customize your ship with a fair trade-off, and we are keeping them such.

    What we want to do with the announced changes is:

    - To introduce the long awaited new upgrades for some tier X ships that don't have them;
    - To finally revise the existing Unique Upgrades - some of them might be a bit too strong, and some of them might be to weak or overly specialized;
    - To move their delivery method to more flexible Bureau - while it may require some additional changes to Bureau in future, this system is much easier to sustain than the increasing number of combat missions for each ship.

    We will surely keep you updated on specific changes as they are being designed, but again, the core concept of these upgrades is absolutely the same: they offer some alternative playstyle, and do not work as direct buff.

    Thank you for your attention and input!
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    HONZA_1980: Tak to já dám asi jen Montanu. Ostatní mám moc daleko.
    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    22x T10 kontejnerů

    4x Novoroční
    50x Papa Papa
    2500 uhlí
    300 dublonů
    300 dublonů
    4x Novoroční
    4x Novoroční
    300 dublonů
    50x Zulu Hotel
    SC Haida
    4x Novoroční
    50x Papa Papa
    300 dublonů
    4x Novoroční
    300 dublonů
    4x Mrazivá jedle
    50x Zulu
    50x Zulu
    300 dublonů
    4x Mrazivá jedle
    4x Novoroční
    50x Papa Papa
    SALO
    SALO --- ---
    _OZZY_: z tých dáva zmysel iba Gearing na CB a Des Moines. na zvyšok sa vyser.
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    TIGERLOVER: presne... ja doufam, ze stihnu dojezdit Minotaura, Gearinga (oba mam na predposlednim ukolu vyhrat 15 bitev - nastesti jdou odehrat v coop, jen to strasne prodelava kredity) a Des Moines (tam mi chybi jeste tri ukoly). Republiku a Worchester asi uz nedam, ty jsou teprve na zacatku...
    HONZA_1980
    HONZA_1980 --- ---
    TIGERLOVER: chápu to tak nějak stejně, mám aktuálně rozjeté 3, ale do března je asi nedám
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    HONZA_1980: Takže to mám chápat tak, že bych měl pohnout s vyježděním stávajících, jinak to budu muset kupovat?
    HONZA_1980
    HONZA_1980 --- ---
    Vypadá to, že ve WG je někdo těžce po lobotomii

    Zpravodaj vývojářů 0.9.0 | World of Warships
    https://worldofwarships.eu/cs/news/public-test/bulletin-090/

    Jako úvodní tah v rámci změny jedinečných vylepšení, kterou jsme přislíbili, změníme způsob jejich získávání. S vydáním aktualizace 0.9.2 se objeví jedinečná vylepšení ve Výzkumném ústavu ve zbrojnici. Bojové mise a výzvy na získání jedinečných vylepšení se změní také.

    Bojové mise na získání jedinečných vylepšení můžete obdržet do data vydání aktualizace 0.9.1 (13. února 2020).
    Jakékoliv již obdržené mise pak propadnu s datem vydání aktualizace 0.9.2 (12. března 2020).
    KURE
    KURE --- ---
    MADDOGCZ: zase má $$$, teda měl :D
    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    První PuertoRico ve hře. Samozřejmě hráč s 4700 hrami a win 45% …..
    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    _OZZY_: JJ, toho Imperatora závidím. CG. Já to u sebe spočítal za 3600 bez vlejek a camo.
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Tak jsem zkusil jeste jednou 20 megadarku - teda koupil jssem je uz v utery, ale dostal jsem se k nim az ted:

    20x Frosty Fir Tree camo
    20x New Year Streamer camo
    5x Asian Lantern camo
    5x Mosaic camo
    30x Dragon
    60x Basilisk
    30x leviathan
    90x Ouroboros
    30x Scylla
    30x Wyvern
    25000 uhli
    Imperator Nikolai I (SC)
    Irian (SC)
    Graf Zeppelin (SC)
    Lenin (naprimo)
    Gremyashchy (SC)

    Musim rict, ze za me naprosta spokojenost: dve OP vzacne lode a tri T8 lode hrave prekonaji cenu tech kontejneru :)
    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    Teď to se mnou pěkně vyjebalo.
    Haragumo (torpédo load 171s), zbývá mi asi 10s do nabití - poškozené roury - rychlá oprava - nabíjení 171s - urychlovač - bum poškozené roury - a dál to znáte.
    Ani jsem se neprd.
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Kdyz uz se WG rozhodl, ze udela frind s Puerto Rikem takovy, jaky udelali, tak by meli aspon vyrazit lidi z PR oddeleni...
    napred: budete moci snadno ziskat PR
    potom: bez posilovacu to nepujde, ale s posilovaci za dublony to staci
    ted: ani pouze s posilovaci za dublony to nepujde

    Uvazoval jsem o tech posilovacich za dublony, 2k CZK neni tak uplne spatne za T10 lod + hromadu odmen cestou... Ale mam Alasku a nelibi se mi jak to WG udelal a prezentoval, takze na ne tentokrat seru, v tomhle je podporovat nebudu :)

    Btw: posledni verze je popsana tady, ale pokud to nechcete cist, dole je aspon tlacitko, co dava nejake vlajky
    Doky: jednoduchá pravidla | World of Warships
    https://worldofwarships.eu/cs/news/general-news/dockyard/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam