• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    XLACHTAN: si nakupovals nějaký kontíky ty bufeťku co? :D
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    MUADDIB: ja mam teď po vánocích asi tak 700 dní prémka :D
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    XLACHTAN: tak to já bych to bez bonusu nejel...

    Ty to ještě hraješ jo? :D
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    Colbert je doma a už mám dalších 12k, nicméně teď už budu resetovat vždycky jen jednou za tři měsíce s x2 bonusem.
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    TIGERLOVER: with blackjack and hookers
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    SALO: ANI OČKO!
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    MADDOGCZ: jj, už jedu druhou,m chci kolberta
    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    Přemýšlím o IJN DD co končí Shimakaze. Viděl jsem video, stačí necelých 700k free a máš to za hodinu.
    Když máš pár milionů, tak to jde zresetovat víckrát a pak zahrát jednu hru a máš všechno doma.
    Nějak to ztrácí smysl … ale to Ohio se mi líbí :-)
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    MADDOGCZ: ja si ted resetnul US BB..
    za prvni vyhru od T6 dostanes nejaky research points, v pripade double to plati na jednu vetev nez se counter resetuje..
    T6+T7 davaj s doublem po 1000 research points, celkem by melo byt za t6-t10 12k bodu
    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    KURE: jj
    KURE
    KURE --- ---
    MADDOGCZ: myslis resetnout větev lodí? ja jsem to udelal na IJN kriznikach, z nudy
    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    Dělá někdo ty resety ve výzkumném ústavu?
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    Tak. Zdechnul počítač. Teď mám nový a lepší.
    SALO
    SALO --- ---
    :)

    SALO
    SALO --- ---
    myslim, ze prvy krat, ked som mal pri prehre viac base XP ako najlepsi z vitazneho tymu... #slavneprohry







    YORK
    YORK --- ---
    _OZZY_: Slyšeli jsme, že máš rád slevy, tak jsme ti dali slevu na slevu? ;p
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    MADDOGCZ: Me to ted nabizi dokonceni za 25k goldu - je to o 1k vic, nez kolik by me staly ty boostery na zacatku, ale otazka je, jestli chceme podporovat WG v tomhle stylu grindeni... :/

    SALO: ...a pekne hnusne :D Fakt nechapu, proc nemuzou udelat normalni historickou kamuflaz. :(

    Jinak pry uz parim WoWs pres tri roky (psalo mi to, ze tri roky od prvni bitvy, ale ja mam za to, ze prvni bitvu jsem mel snad uz nekdy v prosinci 2016 a ne az v lednu), tak jsem dostal kupon na 30% slevu... Uvazoval jsem, ze bych si koupil Kagu, ale nakonec jsem za nej nakoupil 30k dublonu a pak za ne s pouzitim kuponu na lode za dublony jsem koupil Kagu :D
    SALO
    SALO --- ---
    MADDOGCZ: je jedno, kolko ich mas kusov. kazdy z nich mozes aplikovat iba na jednu lod podla vlastneho vyberu. potom su neprenosne.
    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    SALO: Nemůže jich být víc? Mně tam svítí v pravém dolním rohu 4.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam