• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Ad ty CW, sou zejtra? A muzeme zejtra?
    SALO
    SALO --- ---
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    ELECTRICKOTA: ano, to rikalo mnoho kontributoru, ale WG radeji scam :/

    BIO23: jedine za dublony konvertovat na free XP (a ty pak muzes pouzit na ledasco)
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    YORK: lol aha :D, To jsou pitomci, přitom by to byl přijímny dlouhodobý cil, kdyby se to dalo podporovat samotnym hranim
    YORK
    YORK --- ---
    ELECTRICKOTA: To je zatím největší scam na hráče, se kterym Wargaming přišel. Event skončil, teď už máš jen možnost zaplatit těch 35.000 dublonů, nebo kolik to po tobě chce.
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    Ahoj, po hodne dlouhe dobe jsem zase zapnul lode, a muzete mi v kostce nekdo vysvetlit jak funguje stavba lode v docích? Pise mi to ze automaticka stavba lode není nadale aktivní a ja nevím proc...
    BIO23
    BIO23 --- ---
    koupil jsem si Molotov a Graf Spee. obě dvě lodě za mě fakt super, ale třeba na Molotovu mi letí nahoru expy a nevím co s nima, můžu je nějak přesměrovat, třeba do vylepšování kapitána, nebo jiných lodí ze stromu?
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    ad klanovky: nastavil jsem vam teda pro dnesek aktualni okno, coz je okno na ruskem serveru...
    Nicmene nechcete radeji pro priste si ta okna naplanovat dopredu? A jet treba podle EU serveru? Ty dalsi servery maji varovani, ze muze byt vysoky ping :/
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    9. bedna Hawkins
    BLAAZEN
    BLAAZEN --- ---
    Superkontejner a poprvý loď - Warspite s 10 kapitánem !
    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    Myslím, že moje první bedna :-)



    HONZA_1980
    HONZA_1980 --- ---
    SALO: jako že potřebuju pět TX lodí? Aha, tak to ok, ještě jedna chybí
    SALO
    SALO --- ---
    HONZA_1980: nemáš 5 tech tree TX lodí, takže nemáš prístup do RB.
    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    MADDOGCZ: Tak IJ DD na Shimakaze větev mně stála 682 630 FX a 13 147 609 kreditů
    HONZA_1980
    HONZA_1980 --- ---
    SALO: sakra, jsem asi slepej, kde to tam je?

    SALO
    SALO --- ---
    HONZA_1980: je to v tech tree, ide to resetovať kedykoľvek
    HONZA_1980
    HONZA_1980 --- ---
    SALO: tak to je slušnej masakr, ale to resetování jde provádět jenom někdy, ne? nikde to tam teď ve hře nevidím
    SALO
    SALO --- ---
    HONZA_1980: ak si mal 5 TX lodí, keď spustili RB, tak si dostal 10k bonus. potom v každej sezóne (3 mesiace) dostaneš ďalší bonus 10k za prvú resetnutú líniu. všetky resety sa stackujú, takže ak máš dosť Free XP, môžeš opakovane resetovať jednu líniu bez toho, aby si lode kupoval.

    mám Colbert a spravil som to tak, že som 2x po sebe resetol RN DD, nalial do toho asi 1.5 mil Free XP a potom resetol ešte Sovietske gunboat DD a Pan-Asia DD. dokopy to bolo 60k v prvej sezóne.

    v aktuálnej, druhej, som resetol MN DD, tesne pred tým, ako som dostal Guepard z vianočnej misie a použil Free XP až na TX. takže aktuálne mám 22k RB bodov.
    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    Dal jsem opravu, stále stejně a mám už 6 her růžovku.
    Nějaká rada?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam