• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    SALO
    SALO --- ---
    KURE: je to úplne iný game mode. divízie, iný počet hviezd, menej rankov, max. 2 MM brackety, etc. fakt to nejde porovnávať.
    KURE
    KURE --- ---
    SALO: no a? :)
    SALO
    SALO --- ---
    KURE: Ranked sprint != Ranked, to je obvykle záležitosť na 1-2 večery.
    KURE
    KURE --- ---
    VLAKODLAK: duvod hrad ranked je jedinej, ocel.

    SALO: bylo hodně ranked sprintu pro tiery 6, 8, 9, ....
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    SALO: Aha, tim že jsem to nikdy ani nezkusil, jsem nevěděl :) tak já si dogrindim na T10 :)
    SALO
    SALO --- ---
    VLAKODLAK: myslim, ze si si odpovedal sam. Ranked bolo posledne 2 sezony T10.
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    Podle poslední diskuze to znamená, že dělám špatně, že hraju jen Random, ale mám dávát ranked? Btw hurá, poctivym grindovanim(mam pocit že jsem neutratil ani korunu ještě) konečně první T9 - Iowa :)
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    mozna ma na mysli kazdej jiny competitive(soutez vs porovnatelnost) - vis, ja se muzu kouknout na wows numbers a kouknout ze treba XYZ dojel letosni ranked za 150 bitev, ja za 300+. pripadne, jakto kurva ze neni od nas nikdo schopnej to dojet alespon na r5?
    SALO
    SALO --- ---
    THEODORT: nikdy si competitive nehral, tak nemas s cim porovnat. to nie je myslene ako ad hominem, to je proste fakt.
    SALO
    SALO --- ---
    hral som posledne dve sezony v 5-1, Ranked je absolutny shitshow, je uplne jedno na akom ranku si. je to totalne RNG, koho dostanes do tymu. su tam ludia s WR (v aktualnej sezone Ranked!) pod 50%, ktory sa proste prefailuju hore, pretoze maju cas hrat 300-400 hier. ja na taketo picoviny nemam nervy, sorry.
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    SALO: tyhle klanovy bitvy. a ver tomu ze ranked v jakemkoliv podani bylo mnohem vic competitive nez nahodny mix prihlasenych z nyxu vs jina sebranka. mozna u vas super brambor. stop this shit
    SALO
    SALO --- ---
    THEODORT: kedy si naposledy hral nieco NAOZAJ competitive, ze to vies porovnat?
    KURE
    KURE --- ---
    THEODORT: v prvních pár dnech udělaj R1 ti opravdu dobrý.
    pak se tam protlačí čím dál tím větší jelita. žádný rozdělení se nekoná.
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    chapu na druhou stranu Salo ze pise ze to je total shitshow, kdyz hraje pouze a jen DD.. jo, najit bv random i kdyz uzsim MM partaka kterej ho bude supportovat celou hru jak nekdo z klanu.
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    KURE: dyt pisu, mm je rozdelenej na 3 ligy - default vsichni, od r10 do r5 a pak od r5 vejs. filtrovany je to tim kam se kdo (ne)dostane
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    SALO: mel jsem napsat competitive pro chudy. ne kazdej(nikdo) je v klanu kterej se muze jinejch competitive veci ucastnit.
    btw, kdyz uz pises jakej je ranked... kdy jsi byl naposledy na ranku 5 a vejs? protoze ty bitvy tam.. ty bitvy tam.. jestli to neni competitive tak mi poserte zada
    SALO
    SALO --- ---
    THEODORT: na Ranked nie je nic competitive. je to Random o ocel. ta kvalita tam je absolutne tristna, totalny shitshow, neda sa to ani zdaleka porovnat s Clan battles alebo niecim ako KOTS = Competitive.
    KURE
    KURE --- ---
    v čem je ranked, víc competitive/jiný než random bitva?
    tlupa nekomunikujicich trogloditů střílí na druhou tlupu.
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    twl, ze jste lamy je jedna vec, nicmene prinicp ranked a tim jak jsou rozdeleny MM na r18-r10, r10-r5, r5-r1 automaticky znamena ze to je competitive.. a v podstate asi i vic nez kdyz se horko tezko posklada 7 priihlasenejch a hura do klanovek
    SALO
    SALO --- ---
    THEODORT: Ranked, Competitive. pick one.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam