• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships

    Tato diskuze je také domovem námořního klanu NYXCZ
    Pozvánka na NYXCZ Discord server: https://discord.gg/aecgVZn

    Údaje pro přihlášení se na TeamSpeak: ts.norl.cz / Active25

    BONUS kódy
    https://www.wows-gamer-blog.com/2023/10/bonus-codes.html?m=1

    World of Warships - Commander Skill Rework: Recommended builds
    https://thedailybounce.net/...-warships/world-of-warships-commander-skill-rework-recommended-builds/

    REWORK BUILDS - Dokumenty Google
    https://docs.google.com/...o_nVSP8_fpa1igg0t48pXZFIu0/preview?pru=AAABd1gDm8I*wZ2VlBW1m1GVMKkhdftMIQ

    WoWS Fitting Tool
    https://wowsft.com/ship

    rozbalit záhlaví
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    SALO: To skoro zni, ze se WG vydal na drahu "premium je horsi tech-tree, ale s premium ekonomickymi bonusy"... London by mohl vypravet :/
    SALO
    SALO --- ---
    _OZZY_: nemá super-heavy AP a ten horší radar. padla mi z vianočného kontíku a vždy, keď som s nou hral, tak som chcel byť v Baltimore...
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    SALO: horsi v cem? Ja se poslednich par dni snazim zjistit, v cem ma (ne)vyhodu oproti Baltimore, co vytradovala za to, ze ma jen 9km radar misto 10km... Zatim jsem na nic jineho, nez "jen" tu mensi citadelu (ktera je navic pod vodou) nenasel...
    SALO
    SALO --- ---
    _OZZY_: Wichita je horší Baltimore, nebral by som.
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    BIO23: jestli jezdis rad US bitevky, porid si Texas a nebo West Virdinii (1941). Priapdne z prem. krizniku bych zvazil De Grasse (T6) a nebo Bayarda (T8) - oba jsou to ale lehke krizniky, takze je poznamenal IFHE nerf :( Pak je tu samozrejme Atago (porad imho docela dobra lod) a osobne uvazuju, jestli si nekoupit Wichitu (puvodne trup lehkeho kruzniku s 203mm kanony, jenze s IFHE nerf ma najednou vyhody pancire tezkeho krizniku s malou a nizkou citadelou - tolik teoreie, jeste ji nemam :D)

    SALO: presne tak, T8 je ted celkem ok, ale odsral to T7 :/
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    za mě Italka. s ní se mi hraje oproti jiným premiákům nejlíp.

    SALO
    SALO --- ---
    T7 je aktualne asi najviac bity tier...
    SALO
    SALO --- ---
    YORK: osmicka je teraz relativne OK. s novym MM uz niekolko updatov mas max. 40% TX bitiek.
    YORK
    YORK --- ---
    BIO23: Na osmičku bych kašlal. Bude tě to většinou házet do desítkovejch bitev, což je pruda. Šetřil bych spíš free expy nebo uhlí na nějaký devítkový premko.
    BIO23
    BIO23 --- ---
    mám premiový šestkový křižníky Molotova a Graf Spee. MM mě hází tak ze 70-80% do šestek, takže vydělávám (přijde mi) dost. Myslel jsem na premiovou osmičku - křižník -se kterým nejvíc vydělám
    Mimochodem Molotov je na šestky super a slušně obstojí i proti sedmičkám
    YORK
    YORK --- ---
    SALO: V době, kdy jsem potřeboval vydělávat kredity na low tier lodě, mi to bylo celkem fuk. Ale něco na tom je, to jo. Co ale koukam na seznam dostupnejch T5 prémiáků, tak tam nevidím nic, s čím by se mi chtělo fakt hodně jezdit (zato Ishizushi pořád čas od času vytáhnu, hraje se s ní fakt dobře).
    SALO
    SALO --- ---
    YORK: T4 nebrat, nedaju sa s tym jazdit prakticky ziadne misie, pretoze je vyzadovane T5+
    YORK
    YORK --- ---
    BIO23: Pokud nechceš moc utrácet, doporučuju do začátku koupit Ishizuchi. Je tier IV, takže hodně levná, ale fakt dobře se s ní hraje (střílíš jen HE) a hodně nastřílíš, takže vydělává slušně. Až nasbíráš pár free expy, tak určitě pořiď Nelsona. Zase bitevka co střílí HEčka (pro změnu T7), hodně nastřílí a dobře vydělává. Další krok je pak nějakej T9 prémiák za uhlí nebo free expy.
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    World of Warships - free online multiplayer game about battleships
    https://worldofwarships.eu/en/userbonus/

    tady mate den premia(v konetjneru, doporucuju syslit az to budete potrebovat) a europe kontejner za ty komplikace :)
    BIO23
    BIO23 --- ---
    aha tak jim spadly lodě i tanky ... mě se teda neda pripojit
    BIO23
    BIO23 --- ---
    WASPER: hrajes tedka? dame 6
    WASPER
    WASPER --- ---
    KURE: No mě se hraje dobře se všema loděma co mám. :) Kromě německejch bitevek, konig, bayern kde me prijde ten rozptyl uplne tragickej.

    Obvzlast dobře se mi hraje s new yorkem, a new mexikem a nurnbergem (to je muj milacek a postrach nepřátelskách dd (kapitan na 17 s concealem a demolition expertem je super)

    porat ale delam chyby typu, zacnu pushovat a celej muj flank se otoci a jede do hajzlu.
    Neumim se dokonale trefit torpama (za jednu salvu mivam tak 2 zasahy)
    KURE
    KURE --- ---
    BIO23:
    WASPER: takovou ktera vam bude herně sedět.
    WASPER
    WASPER --- ---
    THEODORT: jj to chapu. Zase na druhou stranu kvuli debilnimu matchmakingu se mi stáva opravu výjmečně že bych nejel jako jedinej s VI proti VIII. Když si řeknu že vemu VIII tak jedu proti X. Uz pul roku se snazim splnit kampanovej ukol kde mám získat 2 hrdinské uspechy v jedné bitvě. Což s V proti VII jde dost těžko.

    Mam celou větev (kromě X) německech a americkech bitevek, celou větev nemeckejch křižníků a asi 4 VI torpedoborce (japonec, nemec, brit)

    Mam asi 2,5k bitev odjezdeno a zacina se mi lepsit pomer win/lose, aktualne 50.
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    a btw T6 je hodne zabavny tier, spousta premiovych lodi, jen dnes bohuzel byva dost letadlovek..
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    BIO23: WASPER: jednoducha rada: vyssi Tier vam nezarucuje ze vam to pujde s lepsi lodi lepe, ze zacatku to je spis naopak a vy na vyssich Tierech prodelavate, je dulezity si nejdriv zafixovat dobre navyky a to muzete vesele provadet na T6. Tak bych klidne doporucil i nejaky T6 premium - ty vydelky nejsou nijak zavratne, ale zase budete konzistentne v plusu a budete se moct zamerit na zlepseni se ve stylu.
    pokud vse pujde dobre a budete se zlepsovat, vydelate bez i v beznych T8/T9 lodich.

    BIO23: no dokud nemas lode tak se FXP ziskava blbe, tak je logicke ze nejprve narves cast do modulu, a az pak zacnes setrit.. ja si nejdriv dojel jednu vetev na TX a az pak zacal sporit na - tehdy - Musashi
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam