• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    SALO
    SALO --- ---
    18x ohen, 160k dmg? hold my beer.



    THEODORT
    THEODORT --- ---
    _OZZY_: a na to si přišel jak? Co vím tak se tomu i věnujou. Ty prostě tvrdíš dokolečka něco co ses prý někde dočetl, a já vím že to je v public testu takhle napsáno, nicméně ve hře tomu tak není, a jak psal Salo, stačí dát tiket, pokud to ten hráč dělá běžně, pravděpodobně si nějakou dobu nezahraje.
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    THEODORT: ale jen, kdyz se jich sejde dostatecne mnozstvi a primo ve hre, ne ze zalozis ticket
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    _OZZY_: fuj, ta čeština. Tzn. nedostaneš status teamkillera, nebudeš ruzovej, ale ban po nahlášení za unsupporting behavior dostat můžeš
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    THEODORT: https://eu.wargaming.net/support/cs/products/wows/article/10287/
    ...a: "Za poškození spojenců se nepovažují následující scénáře: Sebezničení stroje."
    ...takze to vlastne ani nemas kam nahlasit - leda zneuzit nejaky jiny kanal pro kontaktovani supportu
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    _OZZY_: v public testu. Případně přines odkaz.
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    SALO: nedavno mel WG na strankach, ze neprijima stiznosti na jine hrace (teamkilling a tak). Takze to asi nema cenu.
    SALO
    SALO --- ---
    TIGERLOVER: posli replay to ticketu, dostane ban
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    Už jsem viděl ledaco, ale aby se v desítkové bitvě hned na začátku naše letadlovka sama bombardovala, dokud se nepotopila, tak to ještě ne.
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    Hajzlové! jsem si chtěl ddneska jenom odject jednu bitvu na jedndu bednu a oni mi dali den prémka zadarmo :( :D
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    MATHEZ: ja...
    Ja si dneska nemuzu stezovat: dneska 10 bitev a 3 prohry :)
    MATHEZ
    MATHEZ --- ---
    uz seru na random teamy, neda se to snest, hraje tu nekdo pravidelne?
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    10 Naval battles v podstatě lajna katastrof... dojdou pokusy a mam 6 výher v řadě... eh, neděle...
    EL_CHUPAKABRA
    EL_CHUPAKABRA --- ---
    Hmm.. tak nic, koukám, že se to prosráál...
    EL_CHUPAKABRA
    EL_CHUPAKABRA --- ---
    Sím sím, jakej je ten kód na 14 premka co dávali na proti nudě v karanténě?
    BIO23
    BIO23 --- ---
    Prihlaska potvrzena,WR si rád zvednu :)
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    _OZZY_: Díky, jak tak koukám, clanové bonusy mi mohly docela pomoct, kdybych nehrál vždy jako samotář :)
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    VLAKODLAK: Georgie vypada, ze je jeste hodne daleko, ale Nelson je skvela lod (a rozhodne stoji za to obcas prepnout na AP :))
    Prihlaska potvrzena
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    LIQUIDFREAK: ad WR: ja vim, ale kdyby chtel pomoct, urcite je nas tu na to dost :)
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    UUURGH, 63 600 uhlí chybí do Georgie nebo 80k free expů do Nelsona... mě asi brzo hrábne, furt jezdit do kolečka to samé :) Jeli šance to urychlit hraním s váma, tak moje ID je IdontGiveAship
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam