• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    SALO
    SALO --- ---
    YORK: idem do toho!
    YORK
    YORK --- ---
    SALO: To je ale smůla! Leč nezoufej, za pouhých 10000 fufníků si můžeš koupit 9 nových kontejnerů a zkusit to znova!
    CABA
    CABA --- ---
    SALO: Jsi Luckyman , tam musela být jedna 10ti žetovovka, myslím že by jsi si měl vsadit sportku. :)
    SALO
    SALO --- ---
    BIO23
    BIO23 --- ---
    chci si vyjet Bismarcka a jsem u Gneisenau. Takhle křivý děla jsem ještě nehrál. Na 8km jsem opakovaně netrefil bůček bitevky... má to jen 6 ran na salvu a čekat dalších 26s na reload a znovu a znovu a furt netrefovat, to chce pořádně rozvinutý zen.
    sledujete někdo twitch tomaslanger? výbornej streamer - hráč, co hraje top a zábavně
    CABA
    CABA --- ---
    Tak jsem dostal první ruský kontejner a hádejte kolik v něm bylo žetonů? Ano pět je správně.

    BIO23: Já dostal cca 110míčů. :)
    BIO23
    BIO23 --- ---
    BIO23: ještě mi teda chybí něco málo expů (+- 40.000 expů) ale to už je čil
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    VLAKODLAK: první hra... zatim je ta Montana super :D

    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    Takže já ses přidávám do T10 klubu... wohooooooooo!!!! Montana is in tha house!!!!! :)
    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    BIO23: Na první T10 ne :-)
    BIO23
    BIO23 --- ---
    tykrávo dostal jsem za spotřebáky 18 míčů!!! mám na Hindeburga!!! moje 1. desítka !!!jsem nadšen!!!
    není tam moc vykřičníků?
    WASPER
    WASPER --- ---
    ELDOUGO: Nektery skily maj neco do sebe vzdycky a ja je davam uplne vsude. (4skill conseal expert, 2skill adrenalin rush, 1 skill ochrana proti vyrazeni modulu)

    Taky to hodne zaleží na tom co hraješ. Pro tanky (BB se hodí fire prevention a superintendant )
    Pro DD co torpedujou reload bosst na torpeda
    Pro křižníky a dd co spamujou HE demolition expert.

    Na skily je nejake web captian comrade - kde si to muzes trochu nasimulovat.
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    SC 15 000 uhlí
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    _OZZY_: Um, zde musím nesouhlasit, tuhle jsem nakoupil a než jsem přesunul svojí pozornost z mého levého monitoru kde mam Chrome na prostřední monitor kde mam WoWS puštěný, už to tam bylo.
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    LIQUIDFREAK: jj, nakupy a kody se objevuji az po novem zalogovani/spusteni.
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    LIQUIDFREAK: Já potřebuju premium loď na prachy, Nelson je super, ale omrzí se :) a už mi chybí jen 20k expů na Iowě na Montanu, a ta je drahá :)
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    VLAKODLAK: 48, ale ja chci thunderera, tam sem na 66 :)
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Tak jak jsem se relognul na strance tak to nabehlo :)
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    25k uhlí do Georgie.. to je nekonečnýýý :D
    SALO
    SALO --- ---
    ELDOUGO: tak na to by ti mohol stacit aj ten system na wiki pri kazdej lodi. je to tam odstupnovane podla priority.

    World of Warships - Global wiki. Wargaming.net
    https://wiki.wargaming.net/en/World_of_Warships
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam