• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    KURE
    KURE --- ---
    s čím jezdíte Ranked?
    WASPER
    WASPER --- ---
    BIO23: Obe lode jsou super. Gne je velmi rychlá a ma dobry torpeda.
    Bizzy ma nejlepsi sekundary 12km. Obe lode maji prakticky nepenetrovatelny citadely a jdou dobry na knife fighting z ostatnima bb. :D Obě mají sonar. Nejsou to žádný snipeři...
    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    YORK: To jo, ale ne každý má v doku Mykoiana :-)
    BIO23
    BIO23 --- ---
    hodnocené bitvy - za mě hrůza.. z mého týmu zatím bojovaly max. 3 lodě včetně mě a zbytek týmu komplet fpiči na lahátku v rožku
    YORK
    YORK --- ---
    MADDOGCZ: To by mohl říct každej.
    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    No nekecej, dostal jsem 300 žetonů :-)
    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    Děkuji, taky jsem na něj myslel víc.
    SALO
    SALO --- ---
    IFHE rework dost negativne ovplyvnil Colbert, i ked teraz dostal slusny heal buff. urcite radsej Ohio.
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    Cokoliv jen ne Colbert :) Colbert je po sérii nerfů imho nehratelný.
    CABA
    CABA --- ---
    MADDOGCZ: Záleží jestli preferuješ schovávání z ostrovy nebo mohutnou sílu děl a pancíře. Nebo jinak máš radši polévkové koření nebo britské komediální sdružení?
    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    Ohio nebo Colbert??
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    VLAKODLAK: matchmaking?
    BIO23
    BIO23 --- ---
    ok dix
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    BIO23: Obe lode jsou skvele, nicmene trpi na MM no, se sedmickou devitkam casto nic neudelas, stejne tak s osmou desitkam. S obema se mi ale hralo skvele a i v high tier bitvach se neztratis, jen je treba hodne myslet na to, co na tebe bude potencionalne mirit a strilet.
    KURE
    KURE --- ---
    BIO23: Bismark je o hodne lepci nez Gneisenau. Máš víc děl a máš sekundarky. Mě se s ním hraje dobře.
    BLAAZEN
    BLAAZEN --- ---
    BIO23: Za mě jo, je skvelej, sekundáry naplno a na cap ničit DD, sem a tam smahnout na 2x kžižník, směle se postavit bitevkám, akorát mylset na úhlování potom i když i tak vydrží, uhenš torpédům, jelikož zatáčí, slušný AA proti letadlúm.... Já jej miloval, takový US bitevky nuda, jedou pomalu, střílíš přes celoum mapu.... meh...
    BIO23
    BIO23 --- ---
    ahoj, hele jsem před Bismarckem a špekuluju, jestli se za ním hnát... co jsem si přečetl na foru, tak je to s ním bída. Ona i Gneisenau je pro mě tortura jaxviň
    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    Jean Bart - potencionální poškození 250 000, reálné poškození 560 HP. Včetně palby sekundárek enemy JB :-)
    BLAAZEN
    BLAAZEN --- ---
    BIO23: Mě tyhle německy bitevky naopak velmi vyhovují, rychlý, silný pancíř, silný dela s plochou drahou střely. Nepřesný mi nějak zvlášť nepřišly.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam