• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    KURE
    KURE --- ---
    SALO: ctu to málo :)
    KURE
    KURE --- ---
    VLAKODLAK: nechápu otázku, pokud to tedy byla otázka.
    SALO
    SALO --- ---
    TIGERLOVER: vsetky misie zostanu v stave, v akom boli. o nic neprides.
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    CABA: Jasně, ale já ho ještě nemám. Zbývá mi získat cca 13000ZK k získání. To vím, že pak by se odmontoval. Jen mi jde o to, jestli bych to musel dělat celé znovu, nebo po získání Montany zpět bych ty úkoly šel odznovu.
    CABA
    CABA --- ---
    TIGERLOVER: Pochopil jsem , zdarma se odmontuje a přesune do skladu takže o něj nepřijdeš.
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    Farragutem nejezdim, prostě to neumim - nějaké rady? :) Baltimore a Seattle, je to jedna větev nebo dvě? Heavy cruisery mi taky nejdou/nebavěj.
    Takže lexington (to je za pár do Midwaye), Montana, a pak Hermes a emerald, což do 10tky bude nekonečný.. a stejně mi chybí pátá větěv, mno tywe.. :D
    Už mi chybí jen pár kýblů uhlí do Georgie... předpokládám že kdybych místo toho vzal thunderera, tak ze stejně bych musel odjezdit ten zbytek? Přemýšlím, co ještě rozjezdit.. rád tankuju nebo lehkocruiseruju, letadlovky mam už dvě - někdo nějakou dobrou radu? :) díky

    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    CABA: Jsem to blbě napsal. Myslím výzkum speciálního vylepšení, co získám na Montaně. Jsem tam na posledním úkolu. Vylepšený systém řízení oprav.
    CABA
    CABA --- ---
    TIGERLOVER: Všechny moduly se zdarma odmontujou a přesunou do skladu.
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    MADDOGCZ:
    VLAKODLAK: Díky. Po resetu mi zůstane postup vyzkoumání speciálního modulu, nebo bych to pak musel znova?
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    VLAKODLAK: Pokud máte vyzkoumaných alespoň pět lodí X. úrovně, získáte přístup do Výzkumného ústavu spolu s jednorázovou odměnou ve výši 10 000 výzkumných bodů a možností vynulovat jakoukoliv z vyzkoumaných větví lodí.

    Nevermind me, to bude ještě trvat... :)
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    MADDOGCZ: O tom jsem vživotě neslyšel, vygooglil jsem si to a tlačítko na reset mi pod Montanou chybí, co dělám špatně? To musim vlastnit všechny ty trupy?
    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    _OZZY_: Jo prodá, ale musíš to zadotovat, protože prodej je za půl.
    Mám zapsaný minulý reset. Za prodej jsem dostal necelých 30M, a stálo to necelých 43M. Ale to jsem nekupoval nic, co jsem nepotřeboval k výzkumu (jen trupy bez torpéd a dostřelu).
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    MADDOGCZ: ten reset (respektive vyjezdeni znova) pak zere kredity? Ja mel za to, ze vsechno se ti bud presune do depozitu nebo proda, takze kdyz to pak vyjezdis znova, tak bys to mel zaplatit tema penezma, co jsi ziskal resetem :/
    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    TIGERLOVER: Výzkumný ústav - 62k výzkumných bodů, které získáš resetem a novým vyexpením celé lajny. To ti hodí 10k (jednou za 3 měsíce máš double, tedy 20k).
    Pokud máš cca 700k free XP a cca 25M kreditů, tak to máš za hodinu :-)
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    MADDOGCZ: Ohio se dá získat jak?
    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    První Ohio, pouze coop, v jednu chvíli jsem měl 6k HP.

    SALO
    SALO --- ---
    KURE: pisal som ti v global chate, ale asi to necitas...
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    Kua muj ping začal skákat někam na 1500ms, asi se budu muset pokoušet o hvězdičky zejtra :(
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Btw nezapomente, je patecek a bitvy ;)
    BIO23
    BIO23 --- ---
    na rankedy doporučuju Schorse - ultimátní bezpancířový rychlozapalovač s dalekým dostřelem
    dal jsem s nim 10 vítězství v řadě a vždy v top 3
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam