• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    BIO23: ne
    BIO23
    BIO23 --- ---
    mám uhlí na blyskawicu. je to zábavný DD?
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    YORK: no vidisto.. :)
    ja ji teda jeste nemam, potreboval jsem narychlo vyplejtvat zasoby na Smolensk a JB, dokud byly :D
    YORK
    YORK --- ---
    Od tý doby, co jsem ji pořídil, je Georgia moje nejoblíbenější loď. Ne nutně nejlepší, ale nejvíc mě baví.
    YORK
    YORK --- ---
    THEODORT: Kdyby 8, Georgia má děl jen 6. Zato má výborný sekundárky, stejný jako Massachusetts.
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    VLAKODLAK:
    TIGERLOVER:
    je to trosku rychlejsi Iowa, ma jen 8 projektilu, zato vetsiho kalibru, vetsi sranda kdyz se trefis
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    VLAKODLAK: Je to skvělá loď. Je to samozřejmě na tobě.
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    Tak a s kupónem mam na Georgii, mam to tam poslat? :)
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    O víkendu jsem nebyl, udělal jsem alespoň jednu hvězdičku před spaním :)
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    BIO23: tak zed hraju hlavne sovety bo mise. A hidne jsem jin prisel na chuť, AP velmi použitelná ze sw s nimi daj krájet BB. HE co davaj slusnej dmg a ma to i hlubinne naloze na ponorky. Jo a celkem použitelný secondary uz mi parkrat umlatili ponorku zatimco jsem rubal neco jinyho
    BIO23
    BIO23 --- ---
    ELECTRICKOTA: ruské křižníky 5,6,7 tier se hrajou fakt parádně. Střílí to relativně rychle, přesně, daleko - hečka dost slušně spamujou enemáky, jsou dost rychlé.. na druhou stranu málo obratné, nic moc zrychlení a nula armor - bůček ve 2. půlce hry je insta přístav
    vejš zatím nejsem, ale jde to s nimi nahoru dost rychle
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    Takhle kdyby vypadala kazda bitva :)

    BIO23
    BIO23 --- ---
    odin je prej nic moc
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    HONZA_1980: To netuším.
    HONZA_1980
    HONZA_1980 --- ---
    TIGERLOVER: teď by měl být dockyard na Odina, ne?
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    TIGERLOVER: Jo to chápu :) Bitevek jsem si uzil do syta 4roky zpátky, ted jeu DD a krizniky
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    ELECTRICKOTA: To bylo sezonní a ponorky mi teda jako zábavné zpestření teda ani trochu nepřijde, jako bitevkáři. :P
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    Zdar, zase po skoro roce jsem to pustil a at se mi to nezdálo tak mi ponorky prijdou zábavne spestreni. Kazdopadne nevíte kam zmizela stavba vlastní lodi? Uz to zarizli?
    SALO
    SALO --- ---
    CABA: ok ok
    CABA
    CABA --- ---
    SALO: Mám. Chybí mi akorát Stalingrad a Sommers, protože mne hodnocené bitvy zase tolik neberou.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam