• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    Ten CCCP event už skončil? Kurňa, byl jsem tak blízko... mno odvezl jsem si z toho alespoň Mykózu.
    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    SC = 100 Juliet Charlie
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    Ehm, první bitva s ponorkou, taková sladkokyselá :D


    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    CABA: Víme ale, že Helena není o dostřelu.
    BIO23
    BIO23 --- ---
    CABA: zatím jedu jenom křižníky a trochu DD. a jedu jenom 3 lajny - němce, rusy a íčka, ať se v tom neztrácím
    CABA
    CABA --- ---
    BIO23: Koukám že pán ještě neměl Helenu , ta v základu má dostřel 13,2 km. A máš menší dostřel než některé torpédoborce které potkáváš. :)
    BIO23
    BIO23 --- ---
    LIQUIDFREAK: jojo.. to byl jen frustrační výkřik po prvních 3 bitvách :)
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    _OZZY_: Taky no. Chapayev je way better nez schors.
    KURE
    KURE --- ---
    Kraken v rankedech, to se jen tak nepovede :)

    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    Tallinn v doku, AP jsou opravdu brutální.
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    BIO23: me teda Chapy prisel lepsi, nez Schors... Chce se to drzet vice vzadu a strilet na max dosrel, ale kdyz te cokoliv spotne, tak zapnes radar a je vyrizeno :)
    SALO
    SALO --- ---
    BIO23
    BIO23 --- ---
    SALO: ne,na sedmičkovým schorsi má větší dostřel než na osmičce - buďonym
    to už ale ted s lepším modulem neplatí, ted tam mam 17,3
    SALO
    SALO --- ---
    BIO23: ty si hral T8 v T7 Ranked? hmmm.
    BIO23
    BIO23 --- ---
    pořídil jse čapajeva - ruský křižník na 8. tieru a teda ledová sprcha po excelentních 5,6,7. Dělá to má furt stejné jako na 6. - to, co s ukrutným kňouráním stačilo na 8. se na 10 vůbec nechytá s dostřelem 14,6km! jako vážně? na 7. mám 16,8km a nemá to vůbec žádnej armor. V každé bitvě zatím jsem dostal min. 2 citadely 16.000hp fpiči - ale žádnej bůček - poctivě nauhlovanej. Rekord zatím na rankedech - dolů po JEDNÉ salvě z Lyona - 32.000hp fpiči. Jsem čuměl s otevřenou hubou, to se mi ještě nestalo.
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    CABA: ja se dostal na R10 a sekl s tim. Snazit se ziskat 4 hvezdy kvuli postupu na dalsi rank mi za ty reporty a nadavani v chatu nestoji :/
    CABA
    CABA --- ---
    Musím si postesknout, v hodnocených bitvách je to jedna ublížená duše vedle druhé. Dostal jsem vynadáno za to že jsem nenajížděl na Sinop s Lazo (ruský papírák) a všichni co mu přizvukovali , umřeli hned na začátku a skončili na posledních 3 místech, asi jsme mi ostatní nepochopili intuitivně jejich geniální plán. Bohužel jsem skončil druhej takže hvězda mínus.
    KURE
    KURE --- ---
    ELDOUGO: jj je, nakládá fakt dobře. chce to nenechat se chytit na volnym moři.
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    moje první 10 bude asi worcester pokud se nevrhnu na něco jinýho. je to dobrej křižník na 10 tieru ?
    BIO23
    BIO23 --- ---
    tak mám Hinďu.výbornej spamer na X. dost přesná salva 12ti kanonů co 8 sekumd, slušnej armor. jsem rád, že jsem dobře zvolil 1. desítku :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam