• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    YORK: Ta sance je stejne tak mala, ze byt mas mirne zvysenou sanci z lucku, ve vysledku to nema snad ani zadnej dopad. Imo
    BLAAZEN
    BLAAZEN --- ---
    YORK: T9 mě už ani nebaví hrát, mám Warspita z SC tak teď to hojim tímhle, před tím Furutaka celkem sypala.
    YORK
    YORK --- ---
    BLAAZEN: Pokud ještě nemáš nějakej dobrej t9 prémiák, kterej tě baví hrát, tak je určitě lepší brát kontíky za uhlí, koupit loď a s tou pak vydělávat, než brát kontíky s kreditama.
    SALO
    SALO --- ---
    ELDOUGO: 3x resources
    BLAAZEN
    BLAAZEN --- ---
    ELDOUGO: Ja mince, hraju bez premia, tak kredity mi chybí skoro pořad.
    YORK
    YORK --- ---
    LIQUIDFREAK: Z resource contejnerů je menší šance na SC než z luck contejneru. Ovšem vzhledem k tomu, že za SC mi za celou dobu, co hraju (od releasu) nepadla jediná loď, uhlí je jediná smysluplná volba.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    ELDOUGO: taky zdroje. Ta sance ze ti tam padne sc je taky, stejne mala jak kdyz popujes primo pokus o sc.
    CABA
    CABA --- ---
    ELDOUGO: Zdroje - pro uhlí.
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    jak volíte kontejnery ? já dávám jen SC a už dobrejch 25 nic :(
    CABA
    CABA --- ---
    Když se testovala tlaková vlna od hlavní ráže u Yamata. Což se provádělo tak že do klecí na hlavní palubu umístilili klece s morčaty. Vystřelili a morčata z klecí zmizela. :)
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    MADDOGCZ: Au to nechceš, ani bych se nedivil ze by to neprodejchal...
    YORK
    YORK --- ---
    MADDOGCZ: Buď střílela hlavní baterie, nebo anti air. Výjimkou byly jen zavěžovaný medium-caliber aa děla, třeba na novějších americkejch nebo britskejch bitevkách.

    Ad pohyb po palubě - nejen po palubě, ale i v podpalubí blízko věžím lidi dočasně přicházeli o sluch a občas i upadli do bezvědomí.

    O těhle věcech výborně povídá Drachinifel: https://www.youtube.com/user/Drachinifel/videos
    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    Čas 0:35 :-)

    Rare - Battle For Berlin Footage - colour
    https://www.youtube.com/watch?v=C8aQYMK_Rmc&has_verified=1
    BLAAZEN
    BLAAZEN --- ---
    XLACHTAN: Přesně, osádky AA blízko děl byli pryč. Ono stejně, buď loď střílela, nebo se bránila letadlům.
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    MADDOGCZ: video nebo předpis nemám, ale buď byly obsazené AA pozice nebo střílela hlavní děla, co vím, tak nikdy ne oboje
    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    Když tak koukám na ty bitevky, tak mně napadá .....
    Jak to bylo při střelbě hlavní ráží s pohybem na palubě, obsluhou AA (často na věžích nebo v blízkosti laufů).
    Vím, co dokáže tankový kanon, natož tyhle roury :-)
    Nějaké video, předpis by nebyl?
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    me to ted nejak chytlo zase :)

    poslete mi prosim nejakou stranku na logy co ted frci nejvic?
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    torpédoborce nejsou úplně můj šálek kávy ale tohle se povedlo. ten soyuz byl fakt marnej



    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    TIGERLOVER: Dělají ji i pro praváky :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam