• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    XLACHTAN: Mi tak nepřijde, ale mám jen jednu hru. Určitě máš větší zkušenosti s touto lodí.
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    MADDOGCZ: jestli to jako mělo ukázat, že jsi utratil za Odina, tak gratulki, je to loď na piču no :D


    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    XLACHTAN: Dám ti pár hodin .-)
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    MADDOGCZ: to asi jo, protože pořád netuším co má ten screenshot ukazovat :D
    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    XLACHTAN: To jsi dost špatně pochopil, ale nevadí ....
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    MADDOGCZ: no jako že chlubit se coop výsledkem je tak trochu jako závodit na paralympiádě :))
    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    MADDOGCZ: "kooperativní bitva" :D
    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    Jedna rychlá .....

    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    VLAKODLAK: jako zes ho taranoval? Tak to je ale jeho blbost, se ti mel uhnout :D
    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    Když Mogami vyjede zpoza skály fullside 4 km daleko :-)
    Stačilo jen 28 AP a 13 citadel :-)

    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    VLAKODLAK: Jo a sundal jsem ho jen díky tomu, že jsem mu zrovna dával AA support (s CV)
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    Muj první za 4 roky!!! nějakej kokot mi celou hru nadával, tak jsem ho sundal :) DDčko co si stěžuje že mu nedávám AA support když lovim cizí DDčka na druhym konci mapy.

    BLAAZEN
    BLAAZEN --- ---
    VLAKODLAK: Jak si letadlovka v tomhle tieru někoho vyhlídne, tak jsi skoro jistě na dně. Tedy aspoň já tak třetí nálet nepřežívám, ať dělám co dělám.
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    BLAAZEN: Na Worcestra mi chybí už jen 140k expů :) Btw cos tim myslel? Jasně proti spotting planes moc nenadělám.
    BLAAZEN
    BLAAZEN --- ---
    VLAKODLAK: A když si tě vyhlidne tak jsi na dně, pokud nemáš Worcester
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    Tak druhá 10tka, poslal jsem tam Midway.
    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    SALUSA_SECUNDUS: Je mi jasný, že na Yamatu by si člověk na palubě asi nevystačil s prsty v uších a otevřenou hubou. Ale zrovna Japonci měli pro hlavní ráži AA munici (kterou i použili). A obsazovat AA palposty ve chvíli, kdy jsou letadla 2 nebo 3 minuty letu daleko, mi přijde jako sebevražda i pro Japonce.

    San Shiki (anti-aircraft shell) - Wikipedia
    https://en.wikipedia.org/wiki/San_Shiki_(anti-aircraft_shell)
    http://www.navweaps.com/Weapons/WNJAP_18-45_t94.php (na konci je uvedeno, že účinek střelby na můstek byl závažný)
    How effective were the Battleship Yamato's 18-inch anti-aircraft shells? - Quora
    https://www.quora.com/How-effective-were-the-Battleship-Yamatos-18-inch-anti-aircraft-shells
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    SALUSA_SECUNDUS: Ten ma ale vlajek nahazenejch, to bude expu a kreditu :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam