• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    Georgia, Massachusetts, Missouri, Jean Bart, Duke Of York, Nelson, Scharnhorst
    YORK
    YORK --- ---
    ELDOUGO: Ze začátku jsem taky vyexpený lodě prodával, ale delší dobu už si nechávám všechno a dokoupil jsem i ty prodaný. Jednak bejvaj občas eventy ve stylu "odjezdi jednu hru s každou svojí lodí" a pak nikdy nevíš, kdy se ti která loď bude hodit. Nedávno jsem třeba jezdil s t5 ddčkama, protože jsem potřeboval hodně zásahů torpédama a na low tierech je výrazně rychlejší reload torpéd.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    MADDOGCZ: Jo tak to urcite, ale moc sem to tady neresil nikdy. Zvlast kdyz jsem vesmes hral bez premka tak to byvalo kreditove rozhodnuti
    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    LIQUIDFREAK: Tak minimálně jednou za rok z toho vytřískáš nějaké suroviny a i loďka se může podařit :-)
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    ELDOUGO: Ja si toho obvykle moc nenechavam, pac to dopada jak rika blumir, pak na to akorat pada prach :D
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    ELDOUGO: Ta otázka je položená špatně, máš se ptát: Co jste si nechali a aktivně hrajete. :) Skončí to jako v tancích, plná garáž a na všech prach.

    Clemson, Fubuki, Fletcher, Bogatyr, Furutaka, Algérie, Helena, Amagi.
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    ELDOUGO: Moje nej lod je Iowa a Bismark, s obema me bavi jezdit a navic se mi moc libej :) Mam i nejaky dalsi ale na ty si nevzpomenu.
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    ELDOUGO: Většinu lodí, s výjimkou těch, které mi nesednou.
    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    ELDOUGO: Od T5 v podstatě všechno :-)
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    nejsem žádnej sběratel, vyexpený lodě prodávám ale Nagato je pecka. ta zustane . Máte taky něco "oblíbenýho " co jste si nechali ?
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    BIO23: ja myslim ze Des Moines je must see must have lod v kazdem pristavu, Worchester mi pride takova lod pro pepegy takovej ten otravnej komar co je ceka na sejmuti placackou, ale jeste sem ho nehral jsem teprve u Seattlu
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Z jineho soudku: Kamaradka Tetris (& spol) organizuji plavbu na zavodech historických plachetnich v Nizozemi. Neni treba nic umet, muzete se klidne i jen svezt. Ja uz jsem prihlasenej :)
    http://www.tetris-sailing.cz/brandaris-race-2020/
    KURE
    KURE --- ---
    BIO23: obě.
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    BIO23: Hele těžko říct, záleží jaký styl máš rád. Já hraju rád bitevky a DM je pro mě nepřítel č.1.

    Lehké křižníky jsem dohrál ke Clevelandu. Dallas je takový přicmrndávač co kempí za bukem a každej si ho nablízko vyndá neb nemá torpeda a pancíř. Helena je ale maso, mám jí jako top křižník, taky kempí za bukem, ale plive 15ti laufama naráz a má i pancíř, bez problému zvládne i proti T9, je ale dost závislá na týmu a na dobrém ostrůvku, za který se schová.

    Těžké křižníky - tam je Pensa, super křižník co umí jiným naložit, pomalu ale točí věžema a má hezkou citošku, takže dost záleží kolik CA a BB je ve hře. NO je takovej neslanej nemastnej, Baltík je dobrej.

    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    Kua druhá hra takhle v pátek... jsem čekal těžké prohry s víkendovými hráči, tohle mě potěšilo.

    BIO23
    BIO23 --- ---
    kterou USA lajnu křižníků rozjet z Omahy? na Des Mondes, nebo Worcester? co myslíte?
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    tak je to tam!

    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    _OZZY_: Bez problémů. A nevím, jestli jsem měl někdy takový problém.
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    _OZZY_: me to funguje :)
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Ach jo! Chtel jsem datjeste aspon jednubitvu, nez mizim na vodu... Zapnu to a ze pry nova aktualizace (wtf?). Behem aktualizace to zase (stejne jako minule) upadne, ze se nemuze pripojitk serveru (pritom net mi jede perfektne) a dalsi pokusy o opravu uz padaji porad stouhle hlaskou. Seru na to, po navratu budu muset udelat zase reinstall cele hry (jako minule...). WTF?! To neumi WG nezkurvit aspon jeden update?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam