• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    YORK: Agir se po posledním kole nerfů na Secondary build nehodí, nemá range. Nevím jestli jsi to přehlédnul nebo ne. Dlouhé sekundárky zůstaly pouze Siegfriedovi.
    YORK
    YORK --- ---
    Máte někdo Agira se secondary buildem? Jak se s ním hraje?
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Screenshot sice nemam, ale dneska jsem mel jednu bitvu s Tashkentem, za kterou jsem dstal 2+ (napred jsme prohravali asi o tri lode a ja uz si rikal, ze to je ztracene, ale pak se nam to povedlo otocit)
    // kdyz se nepochvalite sami, nikdo jinej to za vas neudela :D
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    gg Amagi

    TURBOMATIK
    TURBOMATIK --- ---
    ELDOUGO: kryj destra a schovavej se za ostrovy. co sem se docetl je to Support pro DD.... a funguje to... v Momente kdy na tebe mir vic nez DD zdrham za ostrov. Jinak 3 mireny HE salvy a DD je Down..... LOVE Atlanta!!!
    SALO
    SALO --- ---
    SALO: pomôže prípadne ešte stroj času, Atlantu totálne zabili CV rework (masívny AA nerf) a IFHE rework...RIP
    BIO23
    BIO23 --- ---
    dnešní skore 1:10
    to chceš
    SALO
    SALO --- ---
    ELDOUGO: AFT. kempit, kempit a kempit.
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    rady jak na Atlantu ? nějak si s ní nevim rady. obratnej kulomet ale s dostřelem 11 km je proti devítkám naprosto k hovnu (nejen proti devítkám)
    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    CABA: Taky 4 a 6, už jsou v doku.
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Me zatim nic... (kontejneru uz jsem mel spoustu, ale CV zadna)
    CABA
    CABA --- ---
    Mne už vypadla IV a VI.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    BIO23: To je pokud vim standard. Respektive sanci maji vsichni aby jim to z kontejneru padlo. Ja jich mel par a zatim nic
    BIO23
    BIO23 --- ---
    z německýho kontejneru mi vypadl nějakej bonus, že po získání 8000 expů dostanu tu německou letdlovku na IV.tieru i s lepším kapitánem...jsem protekční hajzlík, nebo to dostali všichni?
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    MADDOGCZ: ja sem ok
    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    6 ran z Kurfurstra do boku Kremlina = 6 citadel za 80,5k dmg (víc neměl) :-)
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Me to padalo (a pomalu se nacitalo) uz asi posledni dva/tri updaty. Hlavni problem byl v tom, ze zatez disku vylitla na 100%, ale pritom se nezdalo, ze by nekdo cetl nebo zapisoval nejaka data (obcas jo, takove procesy jsem se snazil strilet)... Az jsem to nakonec dneska nevydrzel (kdyz vam to kazdou druhou hru spadne, tak je to fakt o nicem) a udelal reinstal Windows a pak i cistou instalaci WoWs a zatim dobre.
    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    Začalo mi to fest padat, jak u vás?
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    Dnes večer mám ženu a děti pryč, nedá někdo četičku?

    Funguje někdo na nyxím TS?
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    MADDOGCZ: world of neverending bugs and RNG :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam