• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships

    Tato diskuze je také domovem námořního klanu NYXCZ
    Pozvánka na NYXCZ Discord server: https://discord.gg/aecgVZn

    Údaje pro přihlášení se na TeamSpeak: ts.norl.cz / Active25

    BONUS kódy
    https://www.wows-gamer-blog.com/2023/10/bonus-codes.html?m=1

    World of Warships - Commander Skill Rework: Recommended builds
    https://thedailybounce.net/...-warships/world-of-warships-commander-skill-rework-recommended-builds/

    REWORK BUILDS - Dokumenty Google
    https://docs.google.com/...o_nVSP8_fpa1igg0t48pXZFIu0/preview?pru=AAABd1gDm8I*wZ2VlBW1m1GVMKkhdftMIQ

    WoWS Fitting Tool
    https://wowsft.com/ship

    rozbalit záhlaví
    YORK
    YORK --- ---
    SALO: A co jako. Conqueror má superheal a stejně je to papír. Georgia rozhodně není větší držák než République.
    SALO
    SALO --- ---
    YORK: co to meles, vorechu? Georgia ma short cooldown na healoch
    YORK
    YORK --- ---
    HONZA_1980: Hmm, to jsou věci.


    SALO: Georgia taky není zrovna držák a na sekundárky se dá hrát v pohodě.
    HONZA_1980
    HONZA_1980 --- ---
    SALO: reagoval jsem na Yorkův zoufalý reload na sekundárkách
    SALO
    SALO --- ---
    HONZA_1980: v tom, ze si myslis, ze MN BBs maju heal a armor na to pushnut na sekundarky.
    HONZA_1980
    HONZA_1980 --- ---
    YORK: moje Republique má naprosto stejnej reload 127mm sekundarek jako Georgia a Massachusets. Kde dělám chybu?
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    nejlepsi BB ve hre je Warspite! to vi prece kazdej ;)
    YORK
    YORK --- ---
    WASPER: Francouzský bitevky mají sice celkem dobrej dostřel u sekundárek, ale zoufalej reload, takže slabou damage. Pokud chceš bitevku na secondary build, tak buď Němce tier 8+, nebo Americkou Georgii případně Massachusetts.
    SALO
    SALO --- ---
    WIPER: T5 DD je najvacsi pain, prakticky v kazdej hre mas garantovane CV. ak si masochista, tak v tom maraste kludne zostan.
    WIPER
    WIPER --- ---
    parada diky za tipy!
    WASPER
    WASPER --- ---
    WIPER: Ahoj, imho má smysl si na nižších tierech ozkoušet základy herní mechaniky, naučit se zatáčet, střílet, posílat torpéda. Ve vyšších tierech se to hodí a když to neumíš tak to hodně bolí.
    (nezřídka se mi stávalo že jsem se bitevkou vyrazil ve stylu urá nás mnogo a jsem zjistil že jedu sám a pak mě semahli uplně všichni) Ve vyšších tierech se hodně kempí, hodně rozvažuje nad situací než se někdo rozhoupe k akci. Každá ztráta zpřátelené lodě je hodně cítít proto se narozdíl od nižších tieru které spíš připomínají snaží všichni spolupracovat. Pro tebe jako hráče DD je podstatné že se objevují doplňky jako sonar a radar.

    Když s V lodí máš vetšinou vítězství a přežiješ bitvu tak má smysl jít na další level. Myslím si že má smysl si vyjezdit jednu linii až do X spíš než mít otevřených 6 linií a zkončit na tier V. Tier V a VI je pro mě vyloženě zábavný. Od tieru VII to začíná být trochu těžší protože se do bitev mixují VIII lodě a v VIII se do hry míchají X a tam je ten propat výkonosti lodí opravdu obrovský na IX a X už málokdo dělá vyložený chyby a hry bývají vyrovnanější.

    Ale i tam, zvlášt prémiový lodě co se dají kopit za prachy občas jezdí naprostý kreténi.

    Na tier VI se ti otevřou mise, což mě v tréningu jak a kam střílet, vyloženě pomohlo. (Jedeš proti botům, kteří mnohdy jedou naprosto stejně)
    KURE
    KURE --- ---
    WIPER: ne.
    nechávat si nějakou loď, pokud s ní jezdíš význam má, pochopitelně, jezdit s loděma s kterýma tě to baví je tak nějak to o co tu jde.
    Ale programově se limitovat na nějaký tier nemá význam.
    WIPER
    WIPER --- ---
    Panove, ma smysl se treba zastavit u tier V destroyeru a i kdyz mam naskilovano na VI nejt dal? Pati vseobecne ze cim vyssi tier, tim lepsi hraci? Nebo je nekde hranice tieru kterou by jste mi jako novackovi doporucili chvili zustat?
    SALO
    SALO --- ---
    WASPER: wtf. MN BB sa nehraju na sekundary, to je n00b trap.
    WASPER
    WASPER --- ---
    No uznavam ze jsem tem frantikum krivdil. Jestli jezdej 40kn a maj kundary na 11km tak to si asi projedu i ty frantiky... zkiusel jsem je na us serveru jako prvni lode ato byla asi chyba.
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    WASPER: Mogador, Kleber, Republique, Charles Martel, low tier nehraju, takže nemůžu referovat :)
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    Aigle - gunboat se stoustou životů a brutálními děly.
    Emil - hovádko které jezdí 40 uzlů, plive oheň a když konečně dostane do boku nakládačku AP, tak to všechno proletí skrz.
    Algérie - sniperský hovado který když vás nachytá, převtělí se na 15 vteřin v démona.
    Lyon - má 16 laufů, nablízko je to tak dostat brokovnicí.
    Alsace - má 12 děl a ještě dalších 33 sekundárů s dostřelem přes 11km.
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    WASPER: Normandie. Alsace si někteří vychvalovali a Republika ve správných rukách také dokáže napáchat paseku.
    WASPER
    WASPER --- ---
    MADDOGCZ: Njn to je ale v každé masive multiplayer game. S tím utrpením ke hvezdám souhlasím. Přijde mi že každý další tier něco vylepší něco jiného zkazí s tím že na tier 10 je víc těch dobrých věcí a mín těch pokažených.
    WASPER
    WASPER --- ---
    BLUMIR: Já to netvrdím, já konstatuju, že ve statistikách na tomto tieru vychází jako nejlepší loď.
    WASPER
    WASPER --- ---
    TIGERLOVER: Hm to je ale prémiovka. Jaká neprémiová francouzká lod je podle tebe skvělá?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam