• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    BIO23: Le Terrible je nahodou dobra lod a ja si ji koupil :) je dobre mu dat speed boost upgrade, aby na te rychlosti vydrzel jeste o neco dele...

    ELDOUGO: slysel jsi o francouzske linii DD? :)
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Dobre, reknu to jinak, le terible je beast v dobrych rukou.
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    TURBOMATIK: proč "jouda" mistře ? mužeš nás poučit ?
    BIO23
    BIO23 --- ---
    LIQUIDFREAK: spot jsem stáhl na 6,6km, jezdí to rychle, ale to je tak jediné
    nabíjí to 5s - máš teda 15s boost na rychlonabíjení, ale za 15 s stíháš +- 5 salv, velké to je jak kráva, bez smouku, na torpeda musiš na 8 km a pak už ti ani ta rychlost co se dá na 2min vyboostit na 52 nestačí...
    TURBOMATIK
    TURBOMATIK --- ---
    Hodnoceni lodi od zdejsich uzivatelu stoji za hovno a je dost irelevatni... kazda lod ma svůj styl hry... pak přijde jouda co ma frantika a je nasranej ze stim nemůže jezdit jako s japoncem nebo s amikem...A podle toho se tu hodnotí...
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    LIQUIDFREAK: ? zrovna teda terrible je podle mě dost horrible .
    torpéda na 8, vidět je na 7,4 . nemá čmoudíky a jediný co to umí je bejt rychlej (asi kvůli tomu když bude po francouzsku zdrhat) ale jinak na něm nevidim nic dobrýho,
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    BIO23: Pokud je mi znamo tak je terible velmi dobra kocabka, tak proc jsi zklamanej? DD nehrajes ci?
    BIO23
    BIO23 --- ---
    HONZA_1980: přesně :DDD
    HONZA_1980
    HONZA_1980 --- ---
    BIO23: tak to gratulka, ušetřil jsi 50 Kč :-)
    BIO23
    BIO23 --- ---
    no nebudu napínat, je to skvost, loď, kterou si určitě nikdo nikdy nekoupil a byl by nemalej masochista, kdyby to udělal, francouzský torpedoborec Le Terrible
    musím říct, že když jsem tu bednu otevřel, tak mi spadla brada. ale štěstím to fakt nebylo
    BIO23
    BIO23 --- ---
    HONZA_1980: nene, jsem jenom debil, co si chtěl dát malej gembl a byl za to po zásluze potrestán
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    BIO23: Hovno? :)
    HONZA_1980
    HONZA_1980 --- ---
    BIO23: v tom bylo ještě něco zadáčo nebo sis vážně koupil náhodnou osmičku za 750?
    CABA
    CABA --- ---
    BIO23: Indomitable
    BIO23
    BIO23 --- ---
    plácnul jsem se pres kapsu, nakoupil za 750 kaček 180letních žetonů, že si koupím random bednu s osmickovou premiovkou...a co myslíte, že mi padlo?
    KURE
    KURE --- ---
    ELDOUGO: vydrž na T8, pak je vše v cajku.
    WASPER
    WASPER --- ---
    ELDOUGO: Nahodou ja na amiky nedam dospustit. Lolorado je sice trochu pomalejší, ale Iowa je supr rychlá, trochu hůř to zatáčí ale mužes mít conseal 12km...
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    GG Colorado . Po japkách jsou na řadě američani . akorát teda jsou to pomalý neohrabaný krávy

    BIO23
    BIO23 --- ---
    BIO23: aha, s tím salemem teda nevím, jak to tedka všechno pročítám, tak jsem asi už trochu ve zmatku
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    BIO23: Co je na salemovi nerfly? Nejak jsem nezaznamenal.
    A alasku hraju taky mid/close, obcas se to nevyplati ale cumak zpravidla vydrzi dost, pokud nehrajes proti 40%wr polakovi proti tobe, to pak dostanes cocku velmi rychle :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam