• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    LIQUIDFREAK: cg, chytil jsi nej SC.
    SALO
    SALO --- ---
    BIO23: to mi stale nejak nedava zmysel... EU DD su praveze dost pomale, a okrem Smalandu maju iba standardny 8% Spood Beest. su to cisto torpedoboats (s vynimkou premiovych Friesland a Smaland).

    MN DD hras do T8 ako ambush DD, T9 sa este ako tak da niekde medzi, ale T10 uz je po tej poslednej serii concealment nerfov proste long range HE spammer, ako kedysi bol Chabarovsk. tzn., od T9 davas na kapitanovi AFT, do T8 ho nepotrebujes.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    To by slo, beru dycky zdroje
    BIO23
    BIO23 --- ---
    SALO: nešikovně jsem se vyjádřil, tím podobným styl jsem myslel hru s rychlou lodí bez smouku
    ale v pohodě, jseš mnohem lepší a já to beru ;)
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    no jasný, to jsou tankisti. ale NYX power . a navíc je nás dost i na lodích
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    NYXALLAH
    NYXALLAH --- ---
    Jeden z nich dokonce vypadá jak můj bratr.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    ELDOUGO: ELDOUGO: To sou ale spis tanky este tehda ne?
    HONZA_1980
    HONZA_1980 --- ---
    tvl, to byly časy, to jsme hráli ještě tanky :-)
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    Mam pocit, že pár těch xichtů znám :D
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    LIQUIDFREAK: taky dobrá účast

    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    LIQUIDFREAK: kdysi dávno jsme uměli ....

    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Hele neudelame konecne nejakou pivni session? Na jare sem to resil, resp pred letem a pak to nejak odpadlo. Asi Prag bude nejvhodnejsi ne?
    SALO
    SALO --- ---
    BIO23: nie je to ani trochu podobný štýl ako EU, Le Terrible je ambush gunboat, nie torpboat
    BIO23
    BIO23 --- ---
    tak Le terrible je celkem zábavná, herně je to podobný štýlo jako evropská lajna. špatná je kombinace krátkejch torpéd a malýho spotu, protože torpéda dávaj slušnej damáž a pokud chceš nějakou udělat, tak dělama to nastřílíš zřídka. taky jsem se už několikrát nechal strhnout tou velkou rychlostí, otáčel to moc pozdě a nachytal pořádný bukkake. zase na druhou stranu jak to jezdí tak rychle, špatně se trefuje, když kličkuješ
    WASPER
    WASPER --- ---
    LIQUIDFREAK: No ja teda nevim nač ta skromnost. +-53% WR a 80lodí v doku imho ukazuje že skiller spíš jsi... :D
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    VLAKODLAK: Neberu pohoda, stale diskutujem ;)
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    LIQUIDFREAK: Byl čistě ironický povzdech, neber si ode mě nic osobně ;-)
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    VLAKODLAK: Nevim jak ostatni (kecam vim, mam vas prosmirovane) ale ja skiller rozhodne nejsem :D Sem dal dneska po dlouhe dobe par ranked a dve bitvy.
    https://wows-numbers.com/cs/player/503037204,Liquidfreak/
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    Hned je to tu samej skiller :) btw omlouvam se za kratkodobou neaktivitu, měnim compa.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam