• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    HONZA_1980
    HONZA_1980 --- ---
    LIQUIDFREAK: Kampaň „Pět epoch námořnictva“ je nějakej džouk, ne? Budu si muset kupovat nějaké low tier mrdky, abych ve finále dostal kamo na devítku? Wtf?
    SALO
    SALO --- ---
    LIQUIDFREAK: Alaska. Aegir je horsia Alaska.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Damper se pta. Alaska nebo Agir? Ja mu doporucuji alasku
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Od zitrka zacina narozeninovej event. Kdyby to nekomu uniklo :)
    Výročí World of Warships! | World of Warships
    https://worldofwarships.eu/cs/news/general-news/world-of-warships-anniversary/
    YORK
    YORK --- ---
    LIQUIDFREAK: Thunderer
    SALO
    SALO --- ---
    LIQUIDFREAK: Thunderer
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Hele vlastnici moskvy a thundereru, do ceho jit? Ve svy podstate sou to oba "krizniky" :D Osobne sem to posral ze sem nefocusnul moskvu, ale nejak mi to uteklo, tak stojim pred rozhodnutim. Sam se priklanim k obema a nemuzu se rozhodnout, byt mi jeste 20k+ uhli chybi.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    ELDOUGO: Nj co nadelas, ja k tomu taky prisel jak slepej k houslim
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    LIQUIDFREAK: taky jsem se ulakomil na jeden a vypadla tahle plíva :( , pommern zustává schovanej ....
    KURE
    KURE --- ---
    kompletni redesign kapitan skills
    [WiP] NEW COMMANDER SKILLS FOR ALL CLASSES
    http://www.youtube.com/watch?v=M452AwbmPSI

    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    To by slo asi ne? :)
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    THEODORT: To by mne zajimalo proc?! :D Kazdopadne to nejhorsi te stejne teprve ceka, bo ja nejsem ani na jedne z nich :D
    WASPER: Vzhledem k tomu ze prichazi pomalu ale jiste podzim, tak proto se ptam. A osobne mam radeji jaro leto na takovy kraviny ;)
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    no jako nekdy dat pivko klidne muzem, ale jak jsem videl ty fotky tak jsem na chvili onemel a vazne se zamyslel
    WASPER
    WASPER --- ---
    LIQUIDFREAK: Kalby byvaji dobré na podzim a v zime.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Jen tak na okraj, nikdo se stale nevyjadril jestli je ci neni zajem o nejakou wows sparku (dobre i naky wot trosky radi uvidime) :))
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    YORK: Hledám tu svůj screen s "expertem na protiletadlovou obranu" s Nagatem :)
    YORK
    YORK --- ---
    Japonci a dobrý AA? Kdo to kdy slyšel...
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    no litat s CV na KII muze jen debil, pripadne to bylo jeho prvni setkani s KII a uz to vickrat neudela(been there, done that)
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    ELDOUGO: To jsem nevedel ze KI ma takovy brutal AA :) Pekny. Tj premiovka ne?
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    když se na vás soustředí letadlovka je většinou hra na kokot. tentokrát si chlapec docela naběhl . 64 letadel :)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam