• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    VOMETAK
    VOMETAK --- ---
    LIQUIDFREAK: na Colberta už sbírám body , brzo bude , tak uvidím
    VOMETAK
    VOMETAK --- ---
    LIQUIDFREAK: takhle jsem to s ním měl taky, ale teď z něj valím jen HE a super, bohužel u Slavy jsem zlepšení ještě nezaznamenal
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    VOMETAK: Mno tos mel vzit asi Colberta, ale tak Slava asi take pujde. Jinak ten thunderer pff, ze zacatku dobry, a vcera par takovejch bitev ze bych to odvez do sberu :)
    VOMETAK
    VOMETAK --- ---
    LIQUIDFREAK: Ohio je super, ted jsem vzal Slavu, původně jsem chtěl vzít colberta, ale říkal jsem si voe ruská bitevka, to bude bomba, a vono ovno, asi soudruzi někde udělali chybu
    VOMETAK
    VOMETAK --- ---
    ELDOUGO: musíš mít nejdříve 5(pět) desítek
    CABA
    CABA --- ---
    ELDOUGO: Zbrojnice -> kosočvtereček s ocásky
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    HONZA_1980: a to najdu kde prosím ,
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    HONZA_1980: Aha ok dik
    HONZA_1980
    HONZA_1980 --- ---
    LIQUIDFREAK: za research pointy
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    VOMETAK: To Ohio je za zlaty ci? Obcas to potkam, ale nejak jsem ho neobjevil nikde.
    VOMETAK
    VOMETAK --- ---
    já chtěl thunderera po třech bitvách prodat, ale teď je to moje nej X loď, po Ohiu, taky s ní mám přes 330k damage, což je docela slušný
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    ELDOUGO: Cg. Jak pise york, je trosku mekci ale kouse hrozne. Spis long range, moc s nim nepotankujes. Nicmene je to desitka, tak te aspon nebude bit mm a budes proste DYCKY top :)
    YORK
    YORK --- ---
    ELDOUGO: Thunderer i Pommern jsou dobrý lodě, ale hrajou se dost jinak. Thunderer je na bitevku hodně papírovej, je to v podstatě Conreqror bez super healu. Má ale hodně dobrý a hodně přesný děla, takže je to skvělej long-range sniper (jak APčkama tak HEčkama). Pommern má výborný sekundárky a k tomu torpéda, takže naopak super na close range.
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    tak jsem ho vzal taky , pommern koupím asi za cash
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    ELDOUGO: HOVNO !! s kuponem a s pomocí oceli mužu koupit co chci. ten thunderer je něco dobrýho ?
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    LIQUIDFREAK: dobrý. já syslím na toho pommerna. ješte asi 40k uhlí a je to
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    KURE: briga La Grace
    KURE
    KURE --- ---
    _OZZY_: tak to je mazec. co to je za lod?
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Se omlouvam, byl jsem dva tydny pryc... Neco noveho? Uz jsme nejlepsi klan ve hre? :D
    ...mel jsem trosku techtle mechtle s jinou lodi... (ja jsem ten na rahne ^_^)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam