• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    _OZZY_: Au
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    _OZZY_: Dobra prace :) Ja na to prave zatim kaslu, protoze mam minimum desin a velkou cast tech linii vyjizdet znovu, to se asi obesim :D
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Ja vcera udelal dve blbosti:
    1) vymenil jsem pres 10k bodu vyzkumu za 250k free XP (protoze jsem si myslel, ze je to naopak, ze za freeXP dostanu body vyzkumu... no, nebyl jsem jeste uplne vzhuru)
    2) resetoval jsem obe linie japonskych DD (protoze prece nebudu jezdit T2-5 2x, kdyz jsou spolecne), jenze x2 modifikator se pocita jen u te prvni...

    Ale zato musim rict, ze low tier IJN DD jsou mnohem vetsi sranda, nez ty hry na vysokych tierech :)
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    ELDOUGO: Presne! KURE: Delas jako kdybys nas tu neznal :D
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    KURE: abychom měli na co nadávat
    KURE
    KURE --- ---
    Proc hrajete hru, u ktere vas nebavi ji hrat?
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    ELDOUGO: Jo ale hlavne je to mensi pruda, nez to jezdit v randomu :)
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    LIQUIDFREAK: njn, ale to je nuda
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    ELDOUGO: Jed pve misi, zrovna ted je celkem easy sedmickova. Tisice expu zajistenejch.
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    tak mě čeká pekelná mise.
    nepojedu nic dál dokud se nezbavím sedmiček (to je šílenej tier) . mam jich zatím asi 9 na vyexpení tak snad neskončím v bohnicích. GL
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    ELDOUGO: Gratuluji. Pěkná.
    NYXALLAH
    NYXALLAH --- ---
    12 hodin před koncem jsem dodělal šedesátou bojovou misi a získal po třech speciální signály, pěkně vleklá fuška.
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    mám doma novou pomocnici při hraní (občas to tak i vypadá že hraje ona)

    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    _OZZY_: Ne nemam prave, je to na PCie 4.0 nvme disku, a vytizeni stezi preleze 5%
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    LIQUIDFREAK: nemas u toho taky 100% vytizeni disku? To dela me. Dneska jsem se 2x pokusil vstoupit do bitvy s Alsace a pokazde se to kouslo. Tak jsem ted ruzovej s penale na sest bitev... Dekuji WG!
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Jinak zaclo mi to padat, kazdou druhou bitvu pve mi to freezne, sice se da nalogovat ale stejne..
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    _OZZY_: J koukal sem na to, tak asi jo, vydrzet a slevneni
    SALO
    SALO --- ---
    LIQUIDFREAK: tak urcite
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    LIQUIDFREAK: ja spis planoval nasetrit tech 50k ropy a konecne koupit to posledni zlevneni oprav lodi po bitve.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Jinak jeste 500 a zvysil bych pocet lidi v klanu, winter is coming a treba se nekdo vrati.
    SALO: Treba vy dva s Lachtanem co? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam