• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Tak co dame ty cw? Mame na to mesic a osm dni, v aktualni sezone... Sobota, Nedele? Nejblizsi terminy nize.

    CABA
    CABA --- ---
    TOGETHER800K asi den prémiáku
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    2x sc, rudy drak 25x, revolucni kamo 50x.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    _OZZY_: Vyborne, diky vsem! V patek jsme drtive vedli, v sobotu to bylo naopak a nakonec jsme to drtive vyhrali. Dobra prace bando!
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Nakonec jsme to dali! Gratuluji k vitezstvi.
    Ziskali jsme dost ropy na posledni upgrade Dry Dock, tak odted mame 15% (predtim bylo 12%) slevu na udrzbu lodi po bitve.
    Dalsi upgrade bych asi videl na to rozsireni velikosti klanu...
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Hosi hosi, namorni bitva, prohravame 38-41. Ja se snazim, pridejte se :)
    NYXALLAH
    NYXALLAH --- ---
    Už se občas i zadaří, vyšší tier ještě nemám.

    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    LIQUIDFREAK: ja bychbyl pro...
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    HONZA_1980: docela malo stribra za to :/
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    LIQUIDFREAK: Tak jistě. Vyžírka kradoucí fragy a cheater! :D
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Hele nejaka sance, ze bychom zkusili slozit cw nekdy soon? :)
    HONZA_1980
    HONZA_1980 --- ---
    Jeden můj osobáček k poledni

    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    SALO: Taky -2 :)

    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Nevim jak vy ale po dnesnim updatu strilim brutalne gumovy medvidky.
    KURE
    KURE --- ---
    YORK: jj nehoří, he se rozbíjí, on sám umí dávat citadely do BB, ....
    YORK
    YORK --- ---
    KURE: Koukal jsem, že Petropavlosk je nějakej nezničitelnej. Z 10 HE salv ze Zaa jsem mu snad nedal za víc než 1000 na salvu.
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    (bych jen dodal že Stalin se za peníze koupit nedá a Petro je stříbrná loď, kterou si může každý snadno vyjezdit)
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    KURE: No prave je to presne jak rikas. A je to totalni pruser zvlast pro nove hrace, pac ti nic takovyho nemaj a jsou vecne biti tim velkym poctem op blueprint lodi co brazdej zdejsi vody. Pozval jsem dva lidi do lodi, jeden dal par desitek bitev, jeden neco pres stovku a vybodli se na to, pac furt delaji krovi nejakym op zpravidla +2 tierum.
    Ta hra z dlouhodobyho hlediska umira, proto vidime cim dal casteji predrazeny balicky a dalsi a dalsi, neustale zdrazujici se lode aby z toho vykopali jeste vic.
    KURE
    KURE --- ---
    LIQUIDFREAK: mě je celkem jedno, že jde o rusky lodě, byť je to v historickým kontextu celkem pikantní. Problem je, že ta disbalance ničí variabilitu hry, čímž značně snižuje zábavnost.
    Já třeba vlastně nevím, proč bych měl jezdit něčím jiným, než op premiovou lodí, kterou farmím uhlí/freeexp za který koupím další ještě víc op loď.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    KURE: rusko je silne na lidi, tak ma spousty op lodi pac ti lide si radi zaplati za cccp bias. Nic divneho (teda nam to divne prijde), stejne jak ve wt. jedina hra, kde nejsou az tak op rusky stroje je warfare. Proto maj tak malo hracu.
    Ja jsem uplne na palici, jak brutalne milkujou, furt nejaky predrazeny balicky atp.. Jediny reseni je proste nehrat. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam