• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    SALUSA_SECUNDUS: jedna z best of lodi ktera se neposere ani z nejakyho Nevskyho.. legendary mod je taky moc fajn, ten radar je povinnost.. neni zadny dd co tech 48s prezije :))
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    ono to s tim Des Moines pujde, jen co si na sebe trochu zvyknem.. koupil sem ten special upgrade na radar a je to brutalni!

    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Tak v namorni bitve vyhra, opet dikec vsem!
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    LIQUIDFREAK: pravdu ma nacelnik! Takze 5:2 :)
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    SALUSA_SECUNDUS: Jo dneska to bylo fajn, 5-2 nakonec pokud to ozzy spocital dobre. Dik vsem.

    Jinak dalsi klanovky st,ct to ja asi nebudu moct, ale urcite dejte kdyz vas bude dost. A pak o vikendu.
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    hosi dneska supr, nalogoval sem uplne na random a primotal sem se do klanovek, a hnedle 4 win streak :))
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Cw odstartovany, dojde jeste nekdo teda? Zatim je nas 5
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    z aslaina hlavne nedam dopustit na dynamickej zamerovac - doporucuju typ Nomogram/Nomo Classic.. vzdycky po udatu nez si uvedomim ze musim stahnout novou verzi tak nastrilim peknou tuzku..
    NYXALLAH
    NYXALLAH --- ---
    Blbá votázka. Existuje k wows něco jako xvm? Mám rád barvičky :)
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    LIQUIDFREAK: twl latifundie me serou, rad bych.. no treba to stihnu..
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Dobry hry dneska hosi! Jen musime trenovat!!!, a jezdit fakt to co nas bavi a sme s tim dobry :D
    Zitra pro velky uspech opakovacka, od ty sedmy, a kdo muze od tech 7 idealne +++++ na prispevek at vime,pripadne reagovat kdy.
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    systém reportu je opravdu funny (karma je mi u prdele,beztak to nemá na nic vliv) ale montana mi dala report protože měl čurák pocit že dělám málo

    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Hosi pripominam dnes od 19 vyse CW, prijde kdo ma cas a chut, kdyz nas bude vic nejak se prostridame, np.
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    VZTEKLEJ JSEM BYL JAK ČIVAVA. JEJICH POSLEDNÍ CV BYLO AFK ALE UŽ JSEM NEMĚL ČAS :(

    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    SC = 2 500 goldů.
    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    Na začátku hry jsem musel odběhnou. Když jsem se vrátil v čase 15:07, měl jsem 5k poškození, nastříleno 25k a jeden kill. :-) (sekundáry Yamato)
    BIO23
    BIO23 --- ---
    padl mi superkontejner - 50x nicmoc kamo
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    já můžu ale výběr je omezenej : jamato,kuřbuřt,ten angličan a moskva (myslim)
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    BIO23: Jo to vim, jsi psal nize, nicmene to vyznelo ze mas sice nocni ale ze kdyz budem chtit tak muzem. Neva, snad nas bude dost a kdyz ne, svedem to na tebe ze si dovolujes jit na nocni :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam