• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    LIQUIDFREAK: nevim, jestli to muze byt horsi, nez tymy, co jsem mel dneska: jdnou vytorpen vlastni Furutakou, podruhe malem vytorpen vlastnim DD (ten me aspon vcas varoval a ja se stihl vyhnout) a potreti tri nase bitevky AFK... To pak jsou nejake ponorky jen tresnicka na dortu :/
    YORK
    YORK --- ---
    HONZA_1980: Jojo, celkem povedenej film. V podstatě jedna dlouhá akce. Historickou věrnost až tak moc neřešim.
    HONZA_1980
    HONZA_1980 --- ---
    A kdo neviděl, tak doporučuji Greyhound, docela mě to bavilo, odsejpá to od začátku a žádné dojemné scénky :-)
    HONZA_1980
    HONZA_1980 --- ---
    Když už jsme u těch ponorek, nějaké změny (BBčka můžou posílat ledadla proti nim) a další kolo testování

    Testování ponorek | World of Warships
    https://worldofwarships.eu/cs/news/public-test/submarine-testing/
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    LIQUIDFREAK: Tak na to se fakt netěším. To svinstvo má fakt naději mě odradit od hraní této hry.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    SALO: Jinak uz se "tesim" az tady budem spolecne whinovat na ponorky :D
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    SALO: Jiste, typicke. Radeji budes delat ze neni o cem debatovat. Za mne to beru, ze popichujes. Delam to samy! :-)
    O tom jak velke problemy jsou v tydle hre s jednotlivyma tridama lodi ani debatovat nemusime, protoze to vime oba :D
    SALO
    SALO --- ---
    LIQUIDFREAK: keď vytiahneš takúto argumentáciu, je akákoľvek "debata" zbytočná, pretože je úplne zjavné, že si nič nepochopil alebo v sebe popieraš fakty.
    NYXALLAH
    NYXALLAH --- ---
    A je to, Kansas je po těžké dřině první vosmička v garáži ééé přístavu :)

    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    SALO: Je zajimave ze to rika clovek, co hraje hlavne stealth DD aby si moh pekne farmit ze smoku a nespotnuty. :D
    Imo sou dd jeste horsi nez cely cv. Byt teda taky nesnasim cv, ddcka standardne +2 tier nade mnou a jeste zpravidla v poctu 4, to je imo vetsi rakovina nez cv.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    _OZZY_: Tak sem si ocividne vybral tu nejhorsi cv line :D Ale tak mam to na hrani a vyzkouseni, at si zopakuju jak bojovat proti cv :D
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Resil jsem to vcera s Liquidem, ale treba to pomuze i ostatnim, pokud se chcete nejak dostat do CV (at uz jak na ne, nebo jak proti nim) - na YT kanal uzivatele Toptier: https://www.youtube.com/c/TopTierwows

    Hraje i jine lode, ale nema normalne hlasem komentovana videa, jen obcas pridava titulky jako vysvetleni co a proc. Vyslovene vyukova (s tema titulky) pak jsou videa xxx Tips & Tactics (xxx nahradte za jmeno CV, co vas zajima), kde ukazuje a vysvetluje co a jak.
    Pro sebe, jelikoz se chystam na Ladt Lex, to dnes vidim na tohle video:
    Lexington: Still a Monster
    https://www.youtube.com/watch?v=k28Tir8_9Lw&ab_channel=Toptier

    WASPER
    WASPER --- ---
    YORK: Hele ale tak je to ve vsech misich. Některý jdou udělat snáz a někde se proste musí spolupracovat, když máš v misi kamoše tak to zase skoro vždy vyhrajete.
    A vždycky se musí včas rozmyslet jestli radsi 5 hvezd a nebo vyhrát. :D
    YORK
    YORK --- ---
    WASPER: Jo, to jsi přesně shrnul problém: "Dá se to uplně v pohodě, jenom potřebuješ lidi."
    WASPER
    WASPER --- ---
    NYXALLAH: Da se to uplně v pohodě. Jenom potřebuješ lidi co nezmatkujou a nezačnou zmateně vyjíždět ze základny nebo se po ní chaoticky přesouvat. Nenenchaj padnout první linii, nenechat vplout lode do pristavu a nakonec se stahnout k inzenýrům.
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    NYXALLAH: da sse, ale imho je to jedna z tech tezsich :)
    NYXALLAH
    NYXALLAH --- ---
    Obrana námořní základny Newport je tam proto, aby měli lidi vztek? Ta mise je nahratelná...
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    ZABIAS: spis mame problem vzdy sehnat toho posledniho, co nam chybi. Minulyvikend se to Liquid nejak pokousel domlouvat tady (a taky jsme se domlouvali na TS, kdyz jsme predchozi dny hrali divize), ale moc se tu lidi nechytli, ale nakonec prisli...

    // btw: dneska zas picou ke zdi... 3 vyhry, 7 proher, karma -2 (v obou pripadech za to, ze jsem byl 1. a 2. nejlepsi v tymu, ale trosku podezrivam soupere minimalne v jedne z nich, ze proste nemel rad grilovacku...)
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    sem se bal ty low tier kampane a ono je to docela prdel :)

    SALO
    SALO --- ---
    LIQUIDFREAK: die, cv scum!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam