• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    CABA: co vim, nekteri davaji report letadlovkam uz jen z principu za to, ze se objevi v bitve a mysli si, ze tim primejou WG, aby je stahnul :/ Proste kdyz hrajes s CV, tak je treba s nejakym tim -karma pocitat.

    // no a vcera to zas bylo picou ke zdi, snura proher, v jedne T8 bitve dokonce dve letadlovky na kazde srane. No strasne jsem si to uzil :(
    CABA
    CABA --- ---
    LIQUIDFREAK: Já si z toho nic nedělám, jen jsem prostě zvědaví jak to vidíte vy? :) Takže je to asi vlastnost této třídy lodí.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    CABA: standardni povedena bitva s letadlovkou, jednotky karmy minus. Takze si z toho nic nedelej a ignoruj to. Ruku na srdce, take je nesnasim a hraju je jen proto abych mel pripadne X na cw.
    Onehda sem vyhral prohranou bitvu, kdy enemy letadlovka mela 4 kily na zacatku, a ja az na konci a slusnejch -7 :D Ale byl sem safe, v tu chvili sem mel karma 2 takze np :)
    CABA
    CABA --- ---
    Zjistil jsem zajímavou věc, jedu mimo jiné německé letadlovky , nejsem letadlovkář takže mi to moc nejde ale už jsem se odpoutal od spodní časti teamového skore a pohybuji se cca v polovině. A pravidelně mi snižují karmu, je to obecná nenávit k letadovkám nebo jen k německým ( tzn pro DDčkům jsou uplně marný) , nebo moje zmatené poletování vzbuzuje nenávist. Máte taky tyto zkušenosti?
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    achjo no tak ja to pustim abych se kouknul :)
    YORK
    YORK --- ---
    THEODORT: 10k research pointů bylo tuším do základu. Teď mám 15.200. Za ty dvě resetnutý linie budu mít +40.000, až je celý doexpím, tj. 55.200. Bude mi chybě 6.800 research pointů, to podle mě bez resetu třetí větve nedám. A do toho se mí FAKT nechce, je spousta tech tree t10tek, který bych chtěl vyjezdit.
    YORK
    YORK --- ---
    THEODORT: Tuším každý 3 měsíce. Pro mě je naprosto nereálný, abych tak často vyexpil celou linii (teda reálný by to bylo, kdybych u toho seděl a spálil všechny vlajky, ale do toho nejdu).
    YORK
    YORK --- ---
    SALO: Pokud musej bejt z tech tree, tak to pak jo. Na druhou stranu research pointy asi budeš chtít dělat jen na jednom účtu, takže tam na to můžeš focusnout.
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    jinak ted skacou nejaky RP i za mise, tak bych se toho tak nebal.
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    YORK: kdy je dalsi multiplier? musim resetnout 3. a budu uz mit na ohio
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    ranked jsou super skola jak nebejt pako.. a taky jak to udrit kdyz mas kolem samy paka
    SALO
    SALO --- ---
    YORK: tech-tree, nie premium
    YORK
    YORK --- ---
    Speaking of Ranked Battles - resetnul jsem dvě větve a začínam toho dost litovat, protože jsem se nekouknul na ceny, takže až teď jsem zjistil, že i když mám na obou 2x bonus, tak mi to na Ohio stačit nebude :\
    YORK
    YORK --- ---
    SALO: Jo aha, měl jsem za to, že mluvíš o Ranked Battles ;-)

    5x T10 je podstatně menší problém, když máš 2x tolik uhlí.
    SALO
    SALO --- ---
    YORK: Research Bureau, aby si sa vobec dostal k jeho obsahu, potrebujes 5x T10
    YORK
    YORK --- ---
    SALO: Taky ti asi nerozumim.
    SALO
    SALO --- ---
    YORK: nerozumiem, ako to suvisi?
    YORK
    YORK --- ---
    Já je teda nehraju vůbec, takže by mi to nechybělo ;)
    YORK
    YORK --- ---
    SALO: Rankedy můžeš hrát s kterýmkoliv z těch účtů, ne?
    SALO
    SALO --- ---
    YORK: prichadzas o vsetok "endgame" obsah z RB, napr.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam