• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    NYXALLAH: jses si jistej, ze ti "black" lod vypadla z vanocniho kontejneru a ne z Black Friday? Z tech vanocnich by black lode padat nemely
    YORK
    YORK --- ---
    SALO: Protože tohle nemáš moc potřebu řešit, dokut ti nějaká black ship nepadne.
    SALO
    SALO --- ---
    NYXALLAH: dobre rano. uz treti rok po sebe to iste a ludia sa stale divia. :D
    YORK
    YORK --- ---
    NYXALLAH: Je to myšlený jako motivace pro lidi, který maj tu obyčejnou variantu, aby zacálovali za černou. To, že to nasírá lidi, který tu základní variantu nemají, Wargamint jako obvykle netrápí.
    NYXALLAH
    NYXALLAH --- ---
    Tak jsem nakoupil ten soubor vánočních konťáků a z posledního mi vypadl Graf Zeppelin B (kterej jsem teda vůbec nechtěl) a k tomu mise. Super mise, že dostanu 2,5k dublonů zpátky za 5 výher s Graf Zeppelin... Pecka, jenže já mám v doku Graf Zeppelin "B", "B" jako skoč do zdi... k*rvy.
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    novej DMG rekord. CG

    CABA
    CABA --- ---
    SALUSA_SECUNDUS: Ne chtít poslední GB BB je normální . :) Lepší než imaginární sovětská lod ze stalinia kterou navrhl opilý aparátčik na sjezdu UV.
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    sem divnej, kdyz chci Vanguard? :)
    PAVEL1989
    PAVEL1989 --- ---
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    CABA: zalezi, jestli vsechny ostatni lode mas :) Me Gremy padnul loni (nebo predloni?)
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    KURE: pravdepodobne tam bude zas nejaky startovaci balicek, ze za nejake mensi mnozstvi goldu (rozumnej v prepoctu levneji, nez kdybys ty faze koupil zvlast) se ti splini prvnich x fazi.
    Nicmene jakozto papirova lod me Hizen nechava klidnym ^_^
    YORK
    YORK --- ---
    KURE: Je to 1950 dublonů za fázi, takže když budeš muset dokoupit 4 fáze, tak tě to imho bude stát necelejch 8k dublonů.

    Pěkně zaplať za to, že můžeš měsíc grindit jak oteklej, a nemel! :)
    KURE
    KURE --- ---
    omg, to sou magoři

    In total, you can complete 22 out of 26 shipbuilding phases by progressing through combat mission groups.
    znamená to že zbylý 4 musíš koupit á 1950goldů? nebo ji koupit celou za 26*1950 = 50700?
    to bude loď s příchutí piva, nebo co?
    CABA
    CABA --- ---
    _OZZY_: Jsem divnej když si přeji aby mi z kontíku vypadlo Giulio, Gremyshky nebo big E?
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Btw: s pristim updatem (0.9.12) zasne stavba Hizenu v doku, nova docasna (! - pozor na to) kampan na Strasbourg (toho bych chtel) a budou nove vlocky.
    U vlocek se zmenila pravidla: musite bud vyhrat bitvu a nebo mit aspon 300 base XP (coz by melo byt jednoduzsi, nez kdyz byla jen podminka, ze musite vyhrat). Odmeny za vlocky budou:
    Tier V–VII: 400/500/750 uhli
    Tier VIII–IX: 75 oceli
    Tier X: Santa's Gift container

    Developer Bulletin for Updates 0.9.11–0.9.12 | World of Warships
    https://worldofwarships.eu/en/news/general-news/bulletin-0911-0912/

    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    VOMETAK: protoze kdyz stoji v pristavu, tak to chleba nezere a naopak se hodi pri vsech tech akcich typu vlocky, kdy dostanes tim vic odmen, cim vic ruznych lodi projedes (nemluve o obcasnych misich s podminkou, ze musi byt splnena s konkretni lodi).
    A pak je zde jeste to, ze kdyz padaji lode z kontejneru, tak kdyz ji prodas, tak ti akorat priste padne znova. To je to, proc si ted vsichni stezuji na shortlist u vanocnich darku/kontiku, protoze vsem padaji lode, ktere nechcou (protoze vsichni si mysli, ze jeim hned padne Musashi nebo Missy), ktere prodali, etc.
    Ja lode neprodavam, tech premiovych mam vetsinu, takze me shortlist netrapi (ty ze shortlistu, ktere jeste nemam, bych i docela chtel, takze proc nadavat :D)
    VOMETAK
    VOMETAK --- ---
    _OZZY_: bitev mi to kazuje 12, jedna se docela povedla ale zbytek stál za prd, je to loď zřejmě pro fajnšmekry, ted jsem pořídil Neustraschimij a to je mnohem lepší, takže nelituji, a nevím proč neprodat loď, která bude stát v přístavu.
    VOMETAK
    VOMETAK --- ---
    _OZZY_: jo jo myslím že 17 mio
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    VOMETAK: a dostal jsi za ni i neco?
    Jakko prodavat premiovou lod je podle mne nesmysl. (ale to uz se tu resilo nekolikrat)
    VOMETAK
    VOMETAK --- ---
    SALO: X tier nejde , ale paolo normálně šlo, Ohio bych neprodal, uvažoval jsem, že prodám Slavu, ale ta nejde prodat
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam