• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    LIQUIDFREAK: napis na support... Podminka je, zes musel zahrat aspon jednu hru, coz pokud ses ani nemohl lognout :/
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    _OZZY_: Zajimavy, nemoh sem se lognout ale prej nemam narok. WG style ....
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    LIQUIDFREAK: ja momentalne jedu mise na Strasburga a snazim se napred poshazovat TX lode, ale je to katastrofa...
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Kompenzace za problemy EU serveru:
    Vyzvedněte si nyní svou kompenzaci! [Kompenzace za problémy EU serveru] | World of Warships
    https://worldofwarships.eu/cs/news/general-news/eu-compensation-december-22/
    BLAAZEN
    BLAAZEN --- ---
    LIQUIDFREAK: Já 3x 10k xp - fajn
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Tak dneska zacina event na kontejnery, kama a tak za vitezstvi. Any luck?
    Jinak v armory mate taky kontejner. Ja zatim tri santa cont, a 10k xp, 50x zulu a nakejch 5 cam.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    _OZZY_: si casem zvyknes :D
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    _OZZY_: tak jsem zjistil, ze ty bitvy mi to stejne nezapocitalo... Bravo WG! :(
    PAVEL1989
    PAVEL1989 --- ---
    BIO23
    BIO23 --- ---
    ok, děkuji pánové, bude to gergia
    LIQUIDFREAK: Počínaje aktualizací 0.10.1 nepůjdou již nadále pořídit následující lodě: IX Georgia, IX Alaska, VIII Massachusetts, X Thunderer a X Småland. Georgia, Alaska, a Massachusetts rovněž nepůjdou nadále ani zakoupit v prémiovém obchodě.
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    BIO23: Zdarec, koupil jsem si Georgii a jsem z ní nadšenej. Nehraju primárně na sekundárky, ty mám spíš do počtu. Hlavní děla jsou boží, rychlej reload a soustřel hlavních děl je neskutečnej.
    Thunderera jsem zvažoval, ale budu mít Conquerora s podobným stylem hraní.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    BIO23: a nevis kdy zmizej prosim te? Pac georgii bych docela rad nicmene mi chybi ete tak 30-40k
    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    Dal jsem si první bitvu se Slavou.
    Dvě salvy do Yamata z 20 a 18 km = 4 citadely a 68k dmg. Dost dobrý sniper, to já rád :-)
    BIO23
    BIO23 --- ---
    jojo, přikláním se ktý Georgii. kdybych po tom thundrovi tak toužil, pujde koupit za zlato nebo prachy a Georgie jde pryč uplně
    YORK
    YORK --- ---
    HONZA_1980: Hmm, to mám radost. Sekundárkový bitevky jsou moje nejoblíbenější lodě...
    HONZA_1980
    HONZA_1980 --- ---
    BIO23: po tom reworku půjde do kopru přesnost sekundárek, takže to odnesou německý bitevky

    Commander Rework - Battleships
    https://www.youtube.com/watch?v=8aeXN8J6sKA
    BIO23
    BIO23 --- ---
    koukal jsem na nějakej stream a zachytil jsem, že po tom rebuildu kapitánů, bude mít třeba Gékáčko sekundáry na 12,5km
    kdybych blb šetřil a nekoupil si debilního pomerna, mohl jsem mít obě...
    YORK
    YORK --- ---
    BIO23: Těžká volba, obě jsou super. Georgia je skvělá na close combat se secondary buildem, ale dá se hrát i jako standardní bitevka. Thunderer je excelentní long-range sniper.

    Pokud ti výrazně víc vyhovuje jeden z těchhle stylů hry, bral bych podle toho. Jestli ne, bral bych Georgii, protože je to unikátní loď v tom, co umí. Místo Thunderera se dá hrát třeba Conqueror nebo Musashi, žádná jiná loď jako Georgia ale není (kombinace dobrejch sekundárek, vysoký rychlosti, speed boostu a healu s rychlým cooldownem).
    BIO23
    BIO23 --- ---
    pomožte co za uhlí ? mám ho dost jen na jednu lod - takže Georgia nebo Thunderer? z obchodu by měli zmizet obě...
    HONZA_1980
    HONZA_1980 --- ---
    _OZZY_: tak do armory to jde taky přes web
    https://armory.worldofwarships.eu/cs/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam