• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships

    Tato diskuze je také domovem námořního klanu NYXCZ
    Pozvánka na NYXCZ Discord server: https://discord.gg/aecgVZn

    Údaje pro přihlášení se na TeamSpeak: ts.norl.cz / Active25

    BONUS kódy
    https://www.wows-gamer-blog.com/2023/10/bonus-codes.html?m=1

    World of Warships - Commander Skill Rework: Recommended builds
    https://thedailybounce.net/...-warships/world-of-warships-commander-skill-rework-recommended-builds/

    REWORK BUILDS - Dokumenty Google
    https://docs.google.com/...o_nVSP8_fpa1igg0t48pXZFIu0/preview?pru=AAABd1gDm8I*wZ2VlBW1m1GVMKkhdftMIQ

    WoWS Fitting Tool
    https://wowsft.com/ship

    rozbalit záhlaví
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    XLACHTAN:Naprostej souhlas ve všem.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    XLACHTAN: Tady jen vidis jaky prase je FDR v dobrejch rukach. Chandlerovi by ani ten nepomoh :D
    HONZA_1980
    HONZA_1980 --- ---
    XLACHTAN: hned v druhé minutě je CHA1NDLER vyloučen z jakékoliv další diskuze :-)
    BIO23
    BIO23 --- ---
    BLUMIR: Gergia je naprostý top co se týká zábavnosti. ta přesnost, rychlost i armor.. fakt super
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    BIO23: Tůdle nůdle. :) A taky ho nemám.
    Ale ten London musí bejt dobrej. Výhoda malýho dostřelu je taky v tom, že když střílíš, nejsi vidět po celý mapě. U řady lodí mně paradoxně přílišnej dostřel vadí...

    Co Georgia? Já s ní na nový rok překonal rekord v DMG...
    BIO23
    BIO23 --- ---
    BLUMIR: vyměním za bayarda :)
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    BIO23: A nemá náhodou opravy, smoke a dost dobrý camo? Já si nechal Devonshire pro srandu a používám ho jako přepadový křižník, London má navíc smoke, chtěl bych ho, nemůžeš mi ho poslat? :)
    BIO23
    BIO23 --- ---
    já včera dostal z kontiku tier VI brit. křižník London s deseti kapitánem - má to ale pomalej reload a dostřel jen 13,6km... sice 203mm kanon ale i tak velká bída
    Makarov teda mnohem zábavnější
    YORK
    YORK --- ---
    Řeším teď taky dielma, co vzít za ocel, a váhám mezi Stalinem, FDR a Bourgogne. Zatím vede FDR, protože T10 letadlovku žádnou nemám a hned mít nebudu a je to loď s unikátním gameplayem, zatímco bitevek a cruiserů mám spousty.

    SALO: Co jsem teď koukal na pár gameplay videí s FDR, tak ignorovat může jenom continuous AA, flak mu letadla pěkně očeše a flak se zapnutou AA fire wipne celou letku na jednu ránu. Tj. ano, pokud se hráč zvládne vyhnout veškerýmu flaku, tak je to tak, jak píšeš. Trochu se ale bojím, že to zvládat nebudu a loď pak bude trpět, protože FDR je na opakovaný nálety postavenej (pomalý letadla a hodně squadron v letce, takže když uděláš vždycky jen jeden nálet, tak jsi za chvíli bez letadel).
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    SALO: hele tady bych ho skoro trochu omluvil za to ze mu nedoslo ze ve chvili kdyz je jedna letadlovka na 6 lodi misto 11, nedostatek letadel najednou neni problem.. a imho trosku gamebreaking "feature"
    SALO
    SALO --- ---
    doteraz som na tie tvoje chore vyplody nereagoval ale uz sa to fakt nedalo.
    SALO
    SALO --- ---
    CHA1NDLER: co to meles za picoviny? FDR je ta najviac OP lod v celej hre, bez debaty. keby si zazil CB v Typhoon a vyssie, alebo Ranked, tak by si pochopil, ze ani full AA spec Petropavlovsk a Goliath v jednom gride s tym absolutne nic nespravia a su len potrava.
    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    _OZZY_: Taky jsem trochu víc nakloněný na stranu CV :-)
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    XLACHTAN: sakra, chhtel jsem ti odpovedet a zapomnel jsem to sepsat :D Sorry, jsem blbe pochopil, co maji na netu (a jjeste ne vsude) - do 11. jsou jen ty kontaky, pravdepodobne... Vocky by mely byt po celou aktualizaci 0.9.12 a 0.10.0
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    XLACHTAN:

    LIQUIDFREAK: taky se divim... dnes jsem po ctyrech prohrach v rade zbytek vlocek shazovall v coopech...

    MADDOGCZ: Stalingrad neni zas tak beast, jak se vyklada (teda kdyz to s nim poradne neumis = zakempit tak, aby se ti nikdo nedostal do boku) a diky sve povesti je to lod, na kterou se soustredi palba, jakmile je spotnuta... Me rezne v pristavu :/ Osobbne bych sel do FDR :)
    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    LIQUIDFREAK: Jo hraju .... rekreačně :-)
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    MADDOGCZ: imo stalingrad je beast. Roosvelt je taky pekna bestie ale.. ty hrajes cv? :D
    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    Mám nějakou ocel, co za ní? Z těch 6 lodí mi vychází Franklin nebo Stalingrad....
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    XLACHTAN: jaj to se mas, enterprise bych bral.
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    XLACHTAN: jo vlastně Asashio myslím ještě.

    Z koupených pak Makarov, Kii, Orkan a Loewenhardt.
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    LIQUIDFREAK: hmm z těch desítkových si nejsem jistý. Ale ze dvou "zdarma" jsem dostal Enterprise a Alabamu :)
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    XLACHTAN: ty prase :D Padloi ti aspon neco normalniho? Mi kulovy, desitek mam par ale nejvetsi radost sem mel z 2500 uhli, coz se stalo dvakrat.
    _OZZY_: Ty si taky prase. Nechapu ze nemas za ty prachy cos jim nalil rng +1000% :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam