• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    KURE
    KURE --- ---
    _OZZY_: :D :D to samy jsem si myslel 2 prvni bitvy v Petře :)
    chce to si trochu zvyknout na tu lod
    BLAAZEN
    BLAAZEN --- ---
    _OZZY_: Je dobrej, ale dopředu vyjíždět až když je už méně lodí, jinak střílet z dálky, pořád se pohybovat. Rád s ním likviduji DDs.
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Mel jsem tesne pred dojetim Hindenburg a Hakuryu (Haku by byla moje prvni TX CV, Hindas zas moje predposledni linie krizniku, chybu uz jen Nevsky), ale kredity jsem mel jen na jedno. Tak jsem uvazoval kdere a nakonec dojel a koupil Hindase... A ted uvazuju, jestli je to takovej kus srotu, jako to po prvni bitve vypada :/
    Kdyz stoji Hindas proti me, tak po nem muzu hazet cokoliv a jemu to nic neudela. kdyz v nem sedim ja, tak mam pocit, ze ma citadelu i na kormidle :/
    YORK
    YORK --- ---
    Celou bitvu mi Georgii otravoval Benham. Aneb jak splnit misi na spot 100 torpéd v jedný hře ;)
    BIO23
    BIO23 --- ---
    BLUMIR: já koukám na bl4cka, langoše, ma-ro a houmra. s houmrem docela často hraje divize na stremu i zdejší id Marwin :)
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    BIO23: Já koukám na Homera (líbí se mi jeho styl hraní a má rozumný hlas) a magora Yuro.

    Bl4cek je fajn, ale nějak poslední dobou nemusím slovenštinu...
    BIO23
    BIO23 --- ---
    tady nemáte rádi Bl4cka? za mě je teda výbornej. jak player, tak streamer
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    Přemýšlel jsem že bych nějak reagoval, ale vlastně s tím dementem nebudu trávit čas :)
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    To chce klid, kdyžtak budou všichni jezdit jen ruský lodě a nikdo nebude OP (obzvlášť prasárna)
    YORK
    YORK --- ---
    SALO: Pokud to neodložej. Což doufám, že jo, protože v současný podobě je to hrůza a děs.
    SALO
    SALO --- ---
    BLUMIR: 0.10.0, 1-2 tyzdne
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    Kluci, nevíte kdy má přijít ta aktualizace se změnami skillů kapitána? Všude se řeší co a jak bude, jaký budou sekundárky, ale kdy to bude jsem ennašel... :( Neví někdo?

    Potřebuji předělat kapitány, dost jsem chyboval...
    SALO
    SALO --- ---
    YORK: na defenzívne krídlo posadíš veľa seba kitujúci Goliath a Petro, 12 km od nepriateľov (pretože cyklón) a striedaš sa v tom, kto aktuálne horí a kto je nespotnutý. medzitým žerieš 8 FDR torpéd a rotuješ medzi sebou def AA, aby ich nebolo 16. a dúfaš, že prežiješ dlhšie, než zvyšok tvojho týmu prelomí druhé. strašná zábava, proste.
    SALO
    SALO --- ---
    YORK: jo, a healu, a def AA.
    YORK
    YORK --- ---
    SALO: To je kvůli zvýšený penetraci HEček?
    SALO
    SALO --- ---
    CHA1NDLER: ukazuješ niečo, čomu nerozumieš. Petropavlovsk tam nie je preto, že by bol nejak extra OP. je to v podstate shit loď s neskutočne frustrujúcimi delami, akurát sedí takmer pod vodou a chvíľu trvá, než ho upáliš. je ich tam toľko preto, lebo Stalingrad alebo Des Moines sú pre lietadlovky sediace kačice a prežijú tak 1/2 z toho, čo Petro.

    táto sezóna CB bola neskutočná mizéria.
    SALO
    SALO --- ---
    YORK: áno. ako counter Petropavlovsk.
    YORK
    YORK --- ---
    XLACHTAN: Hmm, britský těžký křižníky jsou k něčemu dobrý? Mně přišly jako strašný plečky...
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    Jojo, meta poslední sezóny klanovek byla notně retardovaná :)
    3x Petro, Goliath, Halland a pak BB a CV podle chuti.

    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Tak Georgie v doku, dik za rady. Vypada dobre.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam