• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    PAVEL1989
    PAVEL1989 --- ---
    VOMETAK: njn lod´ pro boty :D
    VOMETAK
    VOMETAK --- ---
    HONZA_1980
    HONZA_1980 --- ---
    němcům tu přesnost buffnuly
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    BLUMIR: ano
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    THEODORT: A čím bude bojovat Bismarck? Ten hlavní výzbrojí nic netrefí, jestli přijde i o sekundárky tak půjde...
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    _OZZY_: Ne, jsem nasranej.

    Zmrdi, totálně pokurvili Dunkerka. Před tím měl suprových -10% k doplňkům (standartně -5%) a teď se ta schopnsot přesunula jen k načítání letadla, AA palby, boostu děl nebo torpům). Haha smůla že briti skoro nic z toho nemaj a na bitevce lautr nic.

    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    Jop. Sekundárky se stávají k ničemu.
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    CABA: druha vec je ze s updatem sekundary v podstate prestaly fungovat protoze mas dementni rozptyl. achjo
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    CABA: Jo takhle, jasny. Mno bude to zajimave
    HONZA_1980
    HONZA_1980 --- ---
    TIGERLOVER: to je Dead Eye? Když nebudeš mít nikoho z enemy teamu spotnutého v tvém detekční oblasti
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    tak davejte nejaky BB buildy pro lenochy jako jsem ja :)
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    Jak mám chápat skill "Ostrostřelec"? Jakože budu přesnější, když nikoho neuvidím?
    CABA
    CABA --- ---
    LIQUIDFREAK: No dříve jsi si musel s přilížením na cca 10 km dát pozor jen na Němce a Massu a ted si musí dát pozor na všechny jestli nechceš aby tě jejich poboční výzbroj umlátila/upálila. tohle prohlášen platí specilně pro křižníky a dělostřelecké DD, prostě efektivní specializaci na poboční výzbroj mají všichni a nevezmou si ji snad jen čistokrevní snipeři jako je Slava nebo Thunder.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    CABA: A tam sou naky bonusy na to, vyssi dostrel, vetsi presnost na dalku etc, ci? Nejak to prohlaseni nechapu.
    CABA
    CABA --- ---
    Tak po prvních zkušenostech s přestavbou skilů , mužu říci jestli cílem bylo aby lodě bojovali na větší vzdálenosti nebo střelba byla z krytu tak se to povedlo.
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    BLUMIR: samotny reset skillu ti nestaci? :D
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    HONZA_1980: Mno taky mi to prijde dost divne, teda lognul sem, projel par lodi a kdyz pominu ze neco poprehazovali, zatim se v tom prd vyznam.
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    _OZZY_: Dočetl jsem až do konce a nikde nevidím tlačítko: Pro poctivé čtenáře den premia zdarma! :)

    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Tak jsem hned zadal novy ticket po upgrade... V pristavu zmizela moznost mit ctyrradkovy "kolotoc" lodi, jde mi nastavit jen tri rady (pri temer 300 lodich v pristavu to je 100 sloupcu). Ty ctyri radky pry "nejdou pro nizke rozliseni" - wtf?
    CABA
    CABA --- ---
    HONZA_1980: Podle toho co je tam napsané a moje němčina dáva tak ano - pro nové učty
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam