• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    LIQUIDFREAK: Fiji ted dostala buff (paluba nad citadelou z 30neco na 51 mm), teda ne, ze by ho potrebovala, ale potesi :D
    A Leander je taky dobrej. Kdyz jsem dojel 19b kapitana na Fiji, tak jsem zacal pracovat na expeni Leandra. Jenze s reworkem ted muzu expit vsechny 19b kapitany dal :/

    LIQUIDFREAK: zatim jedine smysluplne vyuziti mne napadllo jakko lovec DD. Na to je celkem dobra a smirit se, ze celkove dmg nebude nic moc, protoze z DD toho moc nevytriskas.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    BLAAZEN: Jj, ja je zacal jezdit pred nedavnem. Tedy Leander je prvni abych byl presny :D
    BLAAZEN
    BLAAZEN --- ---
    LIQUIDFREAK: Tihle britové sjou zábavný pořád

    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Rozlouceni s Leandrem, Fiji inc. Ten patej moh bejt muj ale posral sem si to :D Karma +4, byla to prohrana bitva. To snad stoji za to nahodit replay, tak zitra. Dobjou
    CtrlV.cz | Nejrychlejší ScreenShot a PrintScreen online
    https://ctrlv.cz/bklg
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    _OZZY_: Mi taky moc nesedi, ale je to jedina osmicka. Pak mam este rangera. A moc sem se tomu nevenoval, ale tadle bitva se povedla. Tak zas dva tri dny nic no :D
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    LIQUIDFREAK: gratuluji :) Me teda zatim ta britska moc nesedla.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Uz se naucil Chandler hrat CVcka? :)
    CtrlV.cz | Nejrychlejší ScreenShot a PrintScreen online
    https://ctrlv.cz/fmqL
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    LIQUIDFREAK: Jinak jedna fc zustala. Nedas citosku ani za hovno, dokud nema target 2-5k :D
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Jinak dal sem s "novymi" kapitany 2 bitvy, georgia novy, dle toho dokutentu co daval Ozzy, a mushasi stary. A necitim rozdil. RNG furt vitezi :D
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    Já mám 1280x1024 a také 4 řádky v pohodě.
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    HONZA_1980: nevim o tom. Zkousel jsem si hrat i s prepinanim mezi fullscreen a fullscreen windowed, ale nepomohlo to :/
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    _OZZY_:
    HONZA_1980: taky bych to videl na velikost UI nejspis..

    LIQUIDFREAK: v poho, btw ze to neni chyba WG se nepise moc casto tak se za to pak klidne servu :D
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Trosku prumaz, a sorry ale penim casto zbytecne
    HONZA_1980
    HONZA_1980 --- ---
    _OZZY_: nemáš nastavený nějaký rescale? Osobně mám 1920x1200, ale když si to přepnu na 1920x1080, tak pořád můžu 4 řádky
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    THEODORT: ja mam 1980 x 1080 a nevidim duvod, proc ty ctyri radky nemit - pred timhle upgradem byly. A rozhodne si nemyslim, ze 1980x1080 je "male rozliseni" :/
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    _OZZY_: hele cca od FullHD jsou i 4 radky..
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Haidu jsem naopak postavil takto (a asi tak budu stavet i britske gunboaty) - jeden bod 19b kapitana je neprirazen, az jich bude 21, tak tam prijde Adrenaline rush

    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Tak toho kapitana na Yudachi a Asashio mam (zatim) takhle - vse dotorped, dva body 17b kapitana jsou neprirazene, az bude 19b, tak tam prijde dazzle nebo radiolokace a jestli/az se nekdy dostane na 21b, tak rychlejsi otaceni vezi a preventive maintenance

    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    a na otázku co anální sex odpověděla ? "leda nasrat" .
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    LIQUIDFREAK: no video ti na to delat nebudu, nicmene to funguje
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam