• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Muj build na Perth - zatim 17b kapitan. Zbyvajici tri body case prijdou bud Superintendand, nebo Adrenalin Rush a nebo kombinace dvoubodovych Expert AA marksman/Pyrotechnik & nejaky jednobodovy (ale to jeste nevim jaky)
    Moduly mam spec. modul na delsi spotovaci letadlo, Damage control system, specialni modul na smoke, rychlejsi kormidlo

    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    THEODORT: rekl jsem si, ze na ni koupim specialni modul na delsi generovani koure - na Perthu ho mam a je to super. jen musim pockat, az budu mit zase kupon, za plnou palku ho kupovat nechci :)
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    imho styl britskej kriznik, mozna delsi kour jestli jde.. u huanghe je to skoro jedno bych rekl, fakt dobra lod
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    LIQUIDFREAK: svuj buiild na Perth hodim zitra. Stejne jako co jsem vymyslel s Huanghe... Ale myslim, ze jsem ho nepostavil vyslovene spatne :D

    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    _OZZY_: Jo to by mne taky zajimalo, stejne jako perth a exeter :D
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    MUADDIB: muzes dat tip, jak jsi postavil moduly a skilly na Huanghe?
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    TIGERLOVER: Kapitán a vlevo změnit velitele. Ale jak vidět všechny kapitány nevím, vidíš jen jedné národnosti. Mě to stačí :)
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    Jak se nyní kouknu do zálohy na své nepoužívané kapitány?
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    WASPER: Reset za nula ale 2 děti a náruživá žena :)
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    WASPER: Flusat to fluše dobře, ale přesnost šla do háje. Takže nerf jak sviňa.
    WASPER
    WASPER --- ---
    BLUMIR: Ozkousej to a poreferuj. Furt je ten reset za 0...
    YORK
    YORK --- ---
    BLUMIR: Německý bitevky dostaly buff na přesnost sekundárek. Nevím přesně kolik.
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    YORK: Hele jak to kompenzovali? Jen tím zvýšením dostřelu sekundárek nebo ještě nějak jinak?

    Používá někdo tu opožděnou roznětku na sekundárky? (sice poloviční šance na zapálení, ale zase penetrace vyskočí z 27mm na 32mm což je většina trupů BB...)
    HONZA_1980
    HONZA_1980 --- ---
    WASPER: jj takhle to teď funguje, ta zvýšená přesnost je jenom na označený cíl, ale střílí to na všechny strany
    YORK
    YORK --- ---
    WASPER: Ano, sekundárky teď střílí automaticky, i když máš označenej cíl. Na ten máš pouze menší rozptyl. Ve výsledku je to ale výraznej nerf, protože se citelně snížila přesnost*. Pášlíš jak ďas, ale nic netrefíš.

    * Trochu to kompenzovali u německejch bitevek, ale ne na původní hodnoty. Pro všechny ostatní je to citelnej nerf.
    WASPER
    WASPER --- ---
    Ohledne sekundaru: Zda se mi ze se zmenila ta zalezitost s priority targetem, sekundari strili na vsechny strany i kdyz je cil oznacen. (predtim to strilelo jenom na prioritni cil) Mozná to ted není tak přesné ale fluse to uplne neskutecne...
    (zkouson s bizzym)
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    SALUSA_SECUNDUS: Je to napiču. Spousta nových skillů má nějakou podmínku. Když tě vidí tendle odtudle, když je tam víc enemáků než vlastních atd. Ještě jsem to nehrál, zato sjem všechno přecvičil a řada skillů mi připadá, že jsou dělaný pro konkrétní lodě.


    No nic, včera jsem propustil polovinu kapitánů, utržené XP naleju do těch stávajících. Prodal jsem řadu lodí. Teď už nebudu aktivně nic vyjíždět, teď se budu jen bavit...
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    ja jak si to tady procitam tak se to uplne bojim zapnout :)
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    HONZA_1980: OK, díky!
    HONZA_1980
    HONZA_1980 --- ---
    BLUMIR: je to v podstatě asi jedinej bonus toho reworku. Když to vezmu u sebe, tak si můžu udělat kapitána přímo na Montanu, kterého budu dávat třeba i na Missouri a pak vzít libovolného kapitána z křižníku nebo DDčka a udělat na něm secondary build pro Massu a Georgii, aniž bych hrabal do kapitánů pro BBčka.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam