• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    LIQUIDFREAK: ve skutecnosti jsem mel odtankovano snad ani ne 1,5 mega... Tzn spis jsem neco skaredeho chytil, nez tankoval (i kdyz podil na capu dokazuje, ze jsem jenom nesnajpoval ze zadni linie) a prijde mi, zedreadnought neni az zastak tezkej/vzacnej (kdyz mas cas pouzit heal...).
    Spis mne vic potesilo, ze jsem tim splnil nejake dve mise, jedna z nich byla na "ziskejte dva heroic achievementy" (kdyz ted neni zadna novakampan, tak jezdim mise zestarychkampani, ktere jsem z ruznych duvodu preskocil)
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    _OZZY_: dreadnought = rng pralo :D to se nepocita :D
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Jinak mne prestalo bavit byt jen na tom prijimacim konci dead eye a rozhodl jsem se, ze vyexpim na 21b primarne specialni velitele. Tak jsem dal 19b Yamamota na Musashi... A je to vazne dead brain skill :D
    Kazda hra pul mega kreditu (takle teda dala neco pres mega) a 10-20k kapitanskych zkusenosti - s takovou mam 21b kapitana za chvilku :)


    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    BLUMIR: pokud ty kredity vyslovene nepotrebujes ted hned, tak si ho nech, da se cekat, ze WG jeste neco na tech skillech zmeni
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    YORK: Jo, zato ostatní jsou o polovinu silnější :)
    YORK
    YORK --- ---
    BLUMIR: Děláš chybu, zrovna německejch bitevek se ten nerf moc nedotknul.
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    BLUMIR: Secondary build je teď ve sračkách a k ničemu.
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    Prodávám Bismarck.

    Sračka jménem Bismarck a sračka jménem secondary build = sraček plnej kýbl.

    Jako ostatní lodě mi klidně ukazují bok protože vědí že s nima udělám kuloví. Rozptyl sekundárek je i se všema udělátkama hroznej. Děla naprd, na dálku ani na střední vzdálenost to nic netrefí. I s hydrem se to torpédum stěží vyhne.

    Bulení off.
    BLAAZEN
    BLAAZEN --- ---
    Jak teď BBs kempěj, tak když neni ve hře CV tak s Shirastsuyu přijedu z povzdálí a do houfu vysřílím topéda a hned máš 70t damage :-) Oni i stojí, ani se nijak nehejbou :-)
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    _OZZY_: Jj no, asi proto jak joinnes que vidis 1-2cv, 100-150bb, a par dd a krizniku. Working as intended.
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    BLUMIR: uz nemaji nic, co by zrychlilo reload opravarenske cety nebo nic, co by zkratilo horeni a zaplavu...
    + vsechny bitevky ted maji Dead's Eye (a dead brain...), takze te vypnou na jednu salvu na 20 km, pokud ukazes jen trosku bucek
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    Homer ve videu níže říká, že křižníkům byla po posledním reworku sebrána možnost takovat DMG. Nevíte co tím myslel?

    Jinak jeho komentář kapitánských skillů na BB.
    Byl jednou jeden rework - bitevní lodě a jejich "nové, flexibilní skilly"
    https://www.youtube.com/watch?v=6wz6SUmJI3E
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    Ja mam Ohio.. takovy mensi bolestny za ty prekopany skilly :D, ranked se s tim brawli hezky
    HONZA_1980
    HONZA_1980 --- ---
    _OZZY_: ona ta tabulka tak nějak platí pořád, jen je na každém, jestli ten skill po tom reworku vybere či ne. Jinak pokud už mám možnost farmit bitevku, tak začne dřív nebo později hořet i s IFHE.
    YORK
    YORK --- ---
    _OZZY_: Jasně, je to spíš přehled, kde vůbec má smysl o IFHE uvažovat. I tak mi to ale přijde užitečný.
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    _OZZY_: "tolik mensiho dmg" -> "tolik primeho dmg"
    Chyba neni na vasem prijimaci :D
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    YORK: jenze tohle je jeste pred reworkem kapitanu... Dnes se ty ctyri body muzou hodit nekde jinde + Stary demolition expert daval +2% za tri body, dnes dava +1% za dva body (u krizniku; takze nekompenzuje tu ztratu tolik a jeste je v podstate drazsi). Treba zrovna japonske DD se 100 mm kanony jsou docela dobre hratelne i bez IFHE - ano, nedavaji tolik mensiho dmg, ale kdyz bitevka hori od pride po zad, je to take hezky pohled:D (osobne jsem nakonec IFHE z japonskych DD odstranil jeste pred revorkem kapitanu)
    YORK
    YORK --- ---
    Kam dávat IFHE:
    IFHE All Night Long - Game Guides and Tutorials - World of Warships official forum
    https://forum.worldofwarships.com/topic/213359-ifhe-all-night-long/
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    _OZZY_: ...ok, na Worchester jsem IFHE dal, protoze bez nej to bylo tristni. A taky na Atlantu, ale mam pocit, ze Atlanta je ted jen ztezi hratelna a Flint nehratelnej :(
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    _OZZY_: Jasně, chápu :)

    Koupil jsem si Conquerora.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam