• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Tak super, wg support zase nezklamal. Debil na podpore nevi co je namorni bitva :D A chce upresneni, i presto ze jsem jasne vysvetlil, ze kdyz ony namorni bitvy zapnu a splnim, nezapocitavaji se a zustava plny pocet pokusu :D
    Ta hra je fakt zadarmo draha...
    Myslim ze je pro wg opravdu cas na AI, protoze tidle support debilove, mno jeste jsem se nesetkal s nikym normalnim.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Jinak namorni bitva, 37-42 a ja vam bohuzel nepomuzu, pac mi to nepocita a zustava mi furt 10 pokusu. Uz sem psal ticket
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    ELDOUGO: Jezisku. To se asi hodne nudis :)
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    hmm,tak jsem vzal Emila,odehrál s nim pár bitev a nainstaloval Euro track simulátor :)
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    nepotěšili jste mě chlapci. heavynu nechci,ty mě nějak přestávaj bavit. tak asi ten emilio,no.
    SALO
    SALO --- ---
    _OZZY_: nielen IFHE, s aktuálnymi zmenami commander skills prišiel o AFT, takže si nútený dať range mod namiesto reload, a BFT bol tiež nerfnutý na polovicu, takže komplet RIP dpm...
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    asi jak pise SALO - Emilio asi je trosku hratelny, ale Colbert strasne utrpel tim IFHE reworkem (jako ze ani predtim to asi nebyla uplne nejlehci lod na hrani)
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Nejaka sance, ze je hodnocena bitva obcas bez CW? Asi ne co? :D
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Jo hele, pro ty co si nevsimli, tak ve zbrojnici, dole v italsky sekci mate klikatko, kde jednou denne neco dostavate.
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    SALO: zrovna jsem tu chtel napsat ze z tech dvou jde vybrat jedine Ohio
    SALO
    SALO --- ---
    ELDOUGO: Emilio je aktualne prakticky nehratelny, Colbert je nerfnuty to shit. ani jedno.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    ELDOUGO: to spis asi ozzy, ten hraje hlavne dd.
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    BIO23: za ty výzkumný body
    BIO23
    BIO23 --- ---
    ELDOUGO: jak se dá sehnat Colbert?
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    chci Emilia nebo Colberta ?
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    LIQUIDFREAK: styd se :D
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    ELDOUGO: Jasny, to teda gratuluju. Doufam ze dopadnu stejne bo se mi to fakt nechce extra jezdit. Co si budem povidat, o italskym namornictvu jsem i presto, ze jsem celkem fanda voj. techniky nikdy neslysel :D
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    LIQUIDFREAK: dostal jsem hned z prvního balíčku tu devítku. na to jak jsem se na to těšil jsem z toho trošku rozpačitej, neni to špatný,umí dávat pěkně ale já v tom dost hořím a dostřel 18 km je něco co mi naprosto nevyhovuje. podle mě to takový "tvrdý " zas neni . ale učím se to tak uvidíme .
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Co rikate na italsky bitevky? Ja sem dost zvedavy na fungovani tech SAPů u velkejch razi. Pac byt mam jen Zaru zatim, umi to kousnout pekne.
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    Já včera u pár kapitánů to zase resetl, abych zvážil redistribuci. Pro Georgii, Massachussetts a Floridu ap ár dalších.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam