• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    Tak dekuji, ja mam od zacatku co syslim research pointy v hlave jen Slavu, ted kdyz jsem tesne pred cilem zacal jsem pochybovat :)
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    asi se budu opakovat,ale Ohio :)
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    ohio
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    ohio
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    Slava nebo Ohio? :)
    SALO
    SALO --- ---
    THEODORT: kolko ze to mas odohranych hier v Saleme?
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    THEODORT: To je docela zajímavý tvrzení vzhledem k faktu že mají stejné DPM (nebo má Salem lepší protože reload mod) a Salem má super heal.
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    _OZZY_: Ano.. tak salem si muze koupit kazdej, DM si musis dojet, vojet a zamilovat a pak s ni v Ranked jezdi jen magori ktery se nebojej :D
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    THEODORT: neni to sppis lepsi hrac vs horsi? nebo DM s reload modulem vs Salem s modulem na dostrel? Obe lode by v delech a pancerovani mely byt v podstate stejne...
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    DM>>Salem.. kazdej kapitan DM miluje Salem v fair fight, obracene ne.. vcera jsem rozkousal v ranked hned nekolik Salemu.. DM strili i lip mi prijde.. nabidka Coal lodi je ted pekne osekana, jsem rad za thunderera :D
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    ještě se ty kokoti zeptaj jak jsem spokojenej s bitvou !!! je kurva vůbec možný aby byl BOT třetí v týmu na expy ? to jsou hry že bych se poblil



    SALO
    SALO --- ---
    _OZZY_: to je uz o osobnej preferencii. inak za mna DM s UU > Salem
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    SALO: osobne si myslim, ze i tak se porad jeste vy[lati brat na Salem radar, ale jinak souhlas
    SALO
    SALO --- ---
    KURE: Salem je a nie je Des Moines. ma superheal a radar je prakticky nepouzitelny, takze lepsie je brat hydro, da sa hrat viac aggro a ma vyssie DPM (pretoze DM hras s UU a nie s reload mod). je to dobra lod ale aby si z nej vytazil maximum, musis vediet, co robis. to plati pre Colbert dvojnasobne, hlavne po Commander skills reworku, ked si nuteny brat range mod a prisiel o znacnu cast DPM.

    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    tak nakonec pommern s kuponem za zlato (not bad) a teď uvidim jestli salem nebo chvilku počkám na toho rusa
    KURE
    KURE --- ---
    jenže Salem je vlastně DeMoine, takže je otazka jestli utratit uhlí za loď kterou můžeš vyexpit.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    ELDOUGO: Jj tady bych taky doporucil salem, je to milacek. Ale znam jen jej, takze asi tak. Skvela, rychla, dobre zapalujici/citadelujici lod. Heal, radar jako bonus.
    CABA
    CABA --- ---
    ELDOUGO: Colbert je přerostlí dělostřelecký DD bez torpéd s citadelou a mizernou balistikou. Salem je prostě US křižník s obřím DPM. ( Tzn radar, heal, krátký dostřel , tupý na manevrování)
    CABA
    CABA --- ---
    ELDOUGO: Pakliže rád rychle umíráš nebo trávíš bitvu schovaný za ostrovem a rád pozoruješ ohniví dešt tak si vem Colberta, jestli chceš hru více ovlinit případně i vyhrát doporučuji Salem.
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    ELDOUGO: salem vs colbert ? jak jsou na tom ?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam