• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    HONZA_1980: Muzes mit max az 14, ja mel 12. Aje to tim jak hrajes pres tejden, tak ziskavas expy a diky jim pak dalsi pokusy.
    Ja sam hral jen ve ctvrtek vecer s ozzym a mam 12
    HONZA_1980
    HONZA_1980 --- ---
    dotaz, jak to že má někdo víc pokusů v Naval Battles? Mám jen 10, ale pár jich tam má 14
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Wargaming rozhodne nikdy neovlivnuje MM tak abyste byli v nevyhode :D Jako ftip dobre. Videi mam desitky.
    Jak se ve World of Warships neovlivňuje MM
    https://www.youtube.com/watch?v=102wpy2v9b8&ab_channel=PeteValek
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    VLAKODLAK: Dost sporadicky.
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    Marco Polo ani Pommern mě moc nevzrušujou... jak často se tahle nabídka mění? :)
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    Jedu random a kohopak to nepotkám.
    Samozřejmě jsme se ukázali jako profíci.

    Muad s Alsace dojel až ke kraji mapy lovíce DDčko ve smoku, kde se nechal vytorpit.

    Já si s Dmitrijem jel do prostředka a dal si souboj pěkně na blízko s Agirem, Vittoriem a Albemarlem, které mě asi za minutu vycitadelovali.



    Po zásluze 2. a 3. místo! :)

    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    První hra na rozehrání, parádní výhra, pustim naval battle, totální provar, vypnu NB, že to chce ještě trochu rozhejbat, zase výhra, pustim NB, hádejte co, boha pátek :)
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Hele, voni nejak serezali dmg do letadel nebo co? Tedy, asi tak mesic, mozna dva+ sem to poradne nehral. Ale ted pusteny letadlo, AA spotrebak a davam do letadel s osmickou za 100ku hitem? :D tj nejaky novy komedialni serial, ci co? :D
    YORK
    YORK --- ---
    VLAKODLAK: V tom případně jestli nemáš žádnou prémiovou devítku, tak neváhej. I když teda nevim, co je teďka v nabídce - je důležitý, aby tě ta loď bavila a měl jsi s ní slušný výsledky. Když ji nebudeš jezdit, tak toho moc nevyděláš.
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    YORK: Nelsona už mam :)
    YORK
    YORK --- ---
    A kupón bych si nechal na něco dražšího.
    YORK
    YORK --- ---
    VLAKODLAK: Hmm. Normálně bych řekl určitě jo, ale Nelsona budou, tuším, stahovat ze hry. Takže bych možná vzal spíš Nelsona, je to fakt dobrá loď.
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    YORK: Mam tu 228k uhlí a kupón, mam za to koupit nějakou 9tku na prachy?
    YORK
    YORK --- ---
    VLAKODLAK: Nelson má dobrý HEčka i APčka, takže situačně. Pokud jsi ale línej jako já, můžeš klidně spamovat HE, funguje to taky ;)

    Od tý doby, co mám devítkový prémiáky, ho ale prakticky nejezdím, jen občas na nějakou misi na zapalování nebo tak.
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    Nějakou dobu jsem nehrál, rozhodl jsem se doplávat na Vermont, ačkoliv mam rád Montanu, říkal jsem si, že to zkusim... ale nejdřív naexpit s Coloradem no na tu větev :)

    Btw jak je to teď s Nelsonem? Furt se jezdí na prachy a s HE?

    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    KURE: hmm, škoda že se mi nepovedlo ho sundat. :) ale uplnou ostudu jsem neudělal ...
    KURE
    KURE --- ---
    Zla televiy edna je slavnej :D
    Skip bombers & M.Immelmann - World of Warships
    https://www.youtube.com/watch?v=tvINBFKR7Ys&ab_channel=Flambass
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    už se těšim až se lodě dostanou do stadia tanků a budou se přidávat ultradebility. tohle by mohlo být první

    BIO23
    BIO23 --- ---
    teď SC - 7 dní premiáku :/
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    BLUMIR: gratuluji^_^ jj, Devonshire je vyborny :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam