• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    CABA
    CABA --- ---
    VLAKODLAK: Nelson
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    VLAKODLAK: jezdim ted ranked a konto mi i bez premiaku udelalo skok asi z 30M na 80M..
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    me z KOTS kolekce vypadla Ashitaka, prvni hra, 2.4k base XP na T7.. zabavna lodka..
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    Zrovna se peru s nedostatkem kreditů, mam už vyzkoumanej Worcester, jsem kousíček od Buffala a Minnesota taky za rohem (jo, mam rád US lodě) :) Tak chci něco nafarmit, moje premiáky jsou Sims B, Atlanta B, Mikoyan, Graf Spee a Nelson, tak přemejšlim, čim farmit kredity... Uhlí mam 242k(a kupon mam taky) tak přemýšlím... kdyby měl někdo nějakou radu, budu jen vděčný :)
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    VLAKODLAK: Georgia je skvělá loď.
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    Mmmm, měl jsem koupit Georgii, dokud tam byla.. čtu články a porovnávám Marco Polo vs Pomern a je to bída.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    VLAKODLAK: RNG strikes again, neres a jed dal. A na weak spoty lenina se mrkni, sjou vicemene pod vezema, mirne pod urovni paluby. Podobne jako temer secky CCCP BB.
    HONZA_1980
    HONZA_1980 --- ---
    VLAKODLAK: stalin armor
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    Ruské lodě mají nějakou nesmrtelnost? :) broadside na Lenina, přesně tam, kde si myslim, že je citadel hit, z 12 výstřelů bylo 11 odrazů a jeden overpen? wtf? :)
    YORK
    YORK --- ---
    _OZZY_: Taky mi to právě přišlo strašně moc, ale srovnával to s rychlostí menší lodi, který velel dřív, takže bych mu spíš věřil.
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    YORK: to bych rekl, ze si trosku zaprehanel... Narmalni max rychlost se udava 33 uzlu, "na lehko" pri zkouskach vytahla dokonce nektera lod z tridy Iowa pry i 35,2 uzlu, ale vytahnout to jeste o dva uzly vic se mi nezda.
    Rychlost totiz neni primo umerna vykonu stroju, spis exponenciala - jestlize pro zvyseni rychlosti o jeden uzel ti staci zvysit vykon o 5k kW, tak pro dalsi uzel navic nepotrebujes dalsich 5k kW, ale treba 10 kW a s dalsim uz to bude 20 kW...
    YORK
    YORK --- ---
    Iowa po reaktivaci a vytunění strojů na novej druh paliva vytáhla 37 uzlů, wow ;)
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Pro pripad ze by to nekomu uniklo, od soboty je k dispozici 14 dni premka pro kazdeho.
    14 dní prémiového účtu jako dárek! | World of Warships
    https://worldofwarships.eu/cs/news/general-news/14-days-of-premium-account/
    YORK
    YORK --- ---
    Drachinifela určitě někteří sledujete, ale tohle je věc, kterou by si určitě nikdo neměl nechat ujít, pokud teda aspoň trochu rozumíte angličtině - rozhovor s bývalým kapitánem Iowy: https://www.youtube.com/watch?v=DEGrj1Vg19U
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Odkdy mne rozjebou AAcka bitevky, pred kterou jsem schovany za ostrovem? :D
    YORK
    YORK --- ---
    VLAKODLAK: Tak nezapomeň protivníkům napsat, že nemaj zatáčet a měnit rychlost, protože jinak nic netrefíš ani s tímhle :)
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    SALO: wtf co se zas rozcilujes, asi si delam prdel ne? :D
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    To musim vyzkoušet, moje muška je děsná :)
    SALO
    SALO --- ---
    wtf, aky easter egg? je to normalny built-in aim assist, ktory sa aplikuje na KAZDY JEDEN vystrel, ktory si kedy v tej hre spravil... 90% ludi by bez neho nikdy nic netrafilo.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam