• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    Ruská fregata Maršál Šapošnikov při střeleckých testech málem zasáhla sama sebe | ARMYWEB.cz
    https://www.armyweb.cz/clanek/ruska-fregata-marsal-saposnikov-pri-streleckych-testech-malem-zasahla-sama-sebe?fbclid=IwAR1B6L6eYE1lFrAdPMCK4qFIAhmJEhhbHiyByLIASyKdWXlbdDX8G7L0t9Y

    RAKETY !!!!! šup s tim do hry když to tak funguje :)
    BIO23
    BIO23 --- ---
    italské BB jsem scratchoval na VII
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    CABA: motám se na devítce a nejsem si jistej jestli to nestopnu,prodám a koupim něco užitečnějšího
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    CABA: mam 4-5 a dal sem s tim snad po dve bitvy. A za mne ne :D
    CABA
    CABA --- ---
    Jedete někdo Italské BB , máte ten pocit odjet a radši zapomenout?
    GODY
    GODY --- ---
    HONZA_1980: tak to abych to znovu nainstaloval a podíval se až na dno :)
    HONZA_1980
    HONZA_1980 --- ---
    CABA: to ještě nic není, za chvíli se začnou v Rankedech testovat ponorky :-)
    CABA
    CABA --- ---
    Myslím že by Ilemana měly zakázat do hodnocených bitev , aby to nekazili ostatním.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    SC z resources, 50x Scylla
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    HONZA_1980: jo, stejne, jako minerfnou Leandra, Fiji a Edin... :/
    HONZA_1980
    HONZA_1980 --- ---
    _OZZY_: a hned ti jí trochu ponerfují :-)

    Action time of the «Surveillance Radar» consumable reduced from 25 to 20 s

    PT 0.10.4, balance changes - Development blog BETA
    https://blog.worldofwarships.com/blog/146
    BIO23
    BIO23 --- ---
    já si koupil za 10.000 ocele to kamo z leštěné ocele pro Hinďase :) těch 10tis. jsem škudlil skoro 2 roky a do škudlení dalších 16 tis. už se mi nechtělo
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    _OZZY_: Sommers za to upřímně nestojí :) legendary gearing je víc univerzálnější
    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    SC = 50x Revoluční
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    _OZZY_: Ja to mam podobny s Petropavlovskem, preskocil sem talin, rigu za fxp, koupil si na nej kamo za 5k a nejsem schopnej s nim vyhrat. wr tak 10%. Ale je fakt ze tam mam mizernyho kapitana, nakych 12 bodu neni nic moc ci kolik tam mam
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Kdyz jsem si konecne loni nasetril ocel na Stalingrad, tak se z nej stala pristavni kralovna, protoze mi nesel a v kazde bitve jsem byl cil #1... Litoval jsem te oceli, protoze mi kvuli tomu unikl Sommers :/
    Ale ted si zaciname na sebe zvykat...

    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    AKTUÁLNĚ: Leteckou pumu odvezli z chemičky k likvidaci, silnice mezi Mostem a Litvínovem je již průjezdná
    http://www.e-mostecko.cz/zpravy/litvinov/156908-aktualne-leteckou-pumu-odvezli-z-chemicky-k-likvidaci-silnice-mezi-mostem-a-litvinovem-je-jiz-prujezdna
    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    MADDOGCZ: A navíc mi našli 100m od kanclu 500lb bombu z 2. světový. :-)
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    CABA: Jop. To jsem sledoval také. Jen ty letadýlka mě unikla, ale to mě ani tak nesere.
    CABA
    CABA --- ---
    TIGERLOVER: Ponorky, JPN a DE super BB - 483 a510 mm děla, uprava letadýlek a holandani . jen jsem to projel , nesledoval podrobně.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam